Motorola Edge 60 5G 12/512GB Zielony - Shamrock
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Edge 60 5G 12/512GB Zielony - Shamrock
Specyfikacja
| Typ ekranu | P‑OLED Quad Curved |
| Przekątna ekranu | 6,67″ (~16,9 cm) |
| System operacyjny | Android 15 z Hello UI, wsparcie 3 resetów głównych, 4 lata aktualizacji bezpieczeństwa |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 pikseli (FHD+); Maksymalna jasność: 4 500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~446 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny (Sony LYTIA 700C), 50 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 50 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.0 - ultraszerokokątny, f/2.0 - teleobiektyw, |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K@30fps dla przodu i tyłu, FHD@60fps, slow-mo |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7300 (4nm) |
| Układ graficzny | ARM Mali‑G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh; Czas pracy: do 52,3h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | TurboPower 68 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 6, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C, port microSD, brak jacka |
| Nawigacja satelitarna | GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo |
| Materiał obudowy | Szkło: Gorilla Glass 7i, Ramka: tworzywo sztuczne, Tył: silikon inspirowany płótnem |
| Odporność | IP68/IP69 + MIL‑STD‑810H |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia, akcelerometr, żyroskop, czujnik SAR, koncentrator czujników, magnetometr (e-kompas) |
| Dodatkowe informacje | Dolby Vision, HDR10+, Tryb Moto AI, ThinkShield, 2 mikrofony, 2 głośniki stereo, Dolby Atmos, Asystent Google |
| Wysokość (mm) | 161 mm |
| Szerokość (mm) | 73 mm |
| Grubość (mm) | 7,9 mm |
| Waga (g) | 179 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Moto edge |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | PB7H0021ES |
| Kod producenta (EAN) | 840023298172 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.