Motorola Edge 50 5G 12/512 GB Brzoskwiniowy - Peach Fuzz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Edge 50 5G 12/512 GB Brzoskwiniowy - Peach Fuzz
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, pOLED |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 446 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 13 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - tele |
| Aparatu przedni (MP) | 32 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.0 - tylny teleobiektyw, f/2.4 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K UHD (30 kl./s), Full HD 1080p (do 240 kl./s) |
| Procesor | Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 644 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 68 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi 6E |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | Nano‑SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (1 szt. + eSIM) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 5, tył: skóra wegańska |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik SAR, Magnetometr (e-kompas) |
| Wysokość (mm) | 160,8 mm |
| Szerokość (mm) | 72,4 mm |
| Grubość (mm) | 7,79 mm |
| Waga (g) | 180 g |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Seria | Moto edge |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | PB2U0002SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023265464 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.