Google Pixel 10 Pro XL 5G 16/256 GB Księżycowy szary - Moonstone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Google Pixel 10 Pro XL 16/256 GB Moonstone
Google Pixel 10 Pro XL w wersji 16/256 GB w kolorze księżycowej szarości łączy styl i funkcjonalność. Subtelna kolorystyka, błyszcząca ramka z aluminium klasy kosmicznej oraz matowe szkło ochronne nadają mu eleganckiego i minimalistycznego charakteru. Smartfon został wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 16, który podnosi poziom bezpieczeństwa, wydajności i możliwości personalizacji urządzenia. Pamięci 256 GB umożliwia wygodnie przechowywać ulubione gry, pliki muzyczne i filmy. Z kolei 16 GB RAM, wspiera przez nowoczesny procesor i zoptymalizowaną baterię, zapewnia płynne działanie nawet przy bardziej wymagających aplikacjach.
Google Pixel 10 Pro XL - moc i nowoczesność
Procesor Tensor G5 nowej generacji został zaprojektowany z myślą o obsłudze zaawansowanych funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki niemu Pixel 10 Pro XL 256GB działa niezwykle płynnie i pozostaje schłodzony nawet podczas intensywnego użytkowania technologii AI. O efektywną regulację temperatury dba konstrukcja z aluminium klasy przemysłowej, stosowanego w lotnictwie kosmicznym oraz zoptymalizowana bateria o pojemności 5200 mAh, która jest większa i bardziej niezawodna, niż w podstawowym modelu Pixel 10 Pro XL 256 GB. Z ładowarką o mocy 45 W lub mocniejszej urządzenie osiągnie 70% naładowania w zaledwie 30 minut. Przy standardowym użytkowaniu jedno ładowanie wystarcza na ponad 24 godziny pracy, a w trybie maksymalnego oszczędzania energii nawet na 100 godzin.

Zdjęcia w 100x zbliżeniu i wyjątkowej jakości
Pixel 10 Pro XL ma trzy tylne aparaty na podniesionej wyspie, co zapobiega kołysaniu na płaskiej powierzchni. Obsługują zoom 30x AI, a w trybie ProRes - aż 100x. Dzięki matrycom do 1/2.55 cala uchwycisz zdjęcia o dużej głębi. Główny aparat 50 Mpix to świetna opcja na codzienne fotografie, ultraszerokokątny obiektyw 48 Mpix umożliwia wykonywanie ujęć makro, a zoom optyczny 5x z teleobiektywu 48 Mpix świetnie sprawdzi się do zdjęć z daleka. Tryb nocny i astrofotografia zapewniają wyjątkowe zdjęcia po zmroku. Nagrywanie w 4K Ultra HD ze stabilizacją umożliwia tworzenie profesjonalnych filmów nawet w słabym świetle. Przedni aparat 42 Mpix z autofokusem idealnie nadaje się do selfie o rejestracji otoczenia dzięki szerokiemu kątowi widzenia. Skorzystaj z Selfie Stick Tripod to idealne narzędzie dla wszystkich miłośników fotografii mobilnej. Dzięki swojej uniwersalności i funkcjonalności, łączy w sobie zalety selfie sticka oraz poręcznego i stabilnego statywu, co umożliwia łatwe i wygodne robienie zdjęć w każdej sytuacji.
Wyjątkowa jakość obrazu w Google Pixel 10 Pro XL
Smartfon Google Pixel 10 Pro XL wyposażony został w imponujący ekran o przekątnej 6,8 cala, idealny do przeglądania zdjęć, oglądania filmów i grania w gry mobilne. Dzięki zmiennej częstotliwości odświeżania obrazu w zakresie od 1 do 120 Hz użytkownicy mogą cieszyć się płynnością ruchu podczas przewijania treści oraz sprawnym przełączaniem pomiędzy aplikacjami. Wydajny układ graficzny PowerVR DXT-48-1536 zapewnia stabilność działania urządzenia, eliminując problemy z artefaktami i chroniąc je przed przegrzaniem czy zawieszaniem nawet przy bardziej wymagających zadaniach, takich jak intensywne granie. Wyświetlacz LTPO OLED Actua o rozdzielczości 1344 x 2992 pikseli i szczytowej jasności wynoszącej aż 3300 nitów gwarantuje doskonałą jakości obrazu. Dzięki wysokiemu kontrastowi możesz z łatwością korzystać z urządzenia nawet w pełnym słońcu. Zarówno ekran, jak i tylna część telefonu, zabezpieczone są wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2, które wykazuje odporność na zarysowania oraz amortyzuje upadki z wysokości do 2 metrów na gładkie powierzchnie i z 1 metra na bardziej chropowate.
Komunikacja i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Telefon Pixel 10 Pro 10 XL wpiera zarówno sieci LTE, jak i 5G, oferując superszybką transmisje danych o prędkości dochodzącej do 42.20 Mbit/s. Dzięki funkcji Dual SIM możesz jednocześnie korzystać z dwóch kart - jednej fizycznej oraz eSIM, co umożliwia używanie telefonu zarówno co celów prywatnych, jak i służbowych. Urządzenie obsługuje aż osiem kart eSIM, co czyni jest wyjątkowo wszechstronnym. Wyposażony w technologie Bluetooth, Wi-Fi, NFC i GPS, Pixel dostarcza również innowacyjną funkcję głosowego Tłumaczenia na żywo. Opcja automatycznie przekłada słowa rozmówcy na język angielski, nawet w trakcie połączeń telefonicznych. Dodatkowo smartfon łatwo integruje się z innymi urządzeniami - możesz przesyłać dźwięk na słuchawki Bluetooth, dzięki czemu możesz odciąć się od szumów otoczenia. W przypadku zagrożenia poza zasięgiem sieci komórkowej, Pixel 10 Pro XL umożliwia kontakt ze służbami ratunkowymi dzięki łączności satelitarnej. Telefon wyświetla także ostrzeżenia o kryzysowych wydarzeniach, umożliwiając na odpowiednie przygotowanie lub przeniesienie się w bezpieczne miejsce. Urządzenie zapewnia zaawansowaną ochronę dzięki wielowarstwowym zabezpieczeniom sprzętowym. Połączenie podstawowych funkcji ochronnych układu Tensor, certyfikowanego zabezpieczenia Titan M2 i zaufanego środowiska wykonawczego Trusty dba o bezpieczeństwo danych użytkownika. W razie zgubienia lub kradzieży możesz zdalnie zablokować swojego Pixela, a wbudowane mechanizmy skutecznie ograniczają próby oszustwa, blokując podejrzane wiadomości i połączenia. Jeśli zadzwoni nieznany numer, telefon natychmiast umożliwi wyszukanie informacji o nim w sieci.
Stałe wsparcie asystenta AI w Pixel 10 Pro XL
Google Pixel 10 Pro XL oferuje zaawansowane funkcje AI, umożliwiające szybkie wyszukiwanie informacji, uzyskiwać porady i robić doskonałe zdjęcia. Dzięki Gemini Live możesz naturalnie rozmawiać, zadawać pytania i zlecać zadania w aplikacjach Google, jak dodawanie wydarzeń do kalendarza czy znajdowanie miejsca na mapie. Pokaż wideo, aby otrzymać porady dotyczące wystroju, stylizacji lub zakupów. Zakreśl fragment ekranu, a Gemini dostarczy potrzebnych informacji. Sztuczna inteligencja wspiera także fotografowanie - oferuje 100-krotny zoom i porady dla lepszych ujęć, nawet dla amatorów. AI pomaga również w edycji zdjęć i filmów: Magiczna Gumka usuwa niechciane obiekty, a szum dźwiękowy z nagrań są eliminowane, podkreślając Twój głos.
Co otrzymasz w zestawie?
-
Smartfon Google Pixel 10 Pro XL 16/256GB Moonstone
-
Igłę do wyciągania tacki SIM
-
Kabel USB C/USB C
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, LTPO OLED |
| Przekątna ekranu | 6.8" |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | 2992 x 1344 px |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 486 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix, 48 Mpix - Ultraszerokokątny, Teleobiektyw 48 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 42 Mpix |
| Przysłona | ƒ/1.68 - tylny obiektyw, ƒ/1.7- ultraszerokokątny ƒ/2.8 - teleobiektyw, ƒ/2.2 - przedni aparat |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K przy 24/30 kl./s |
| Procesor | Google Tensor G5 + Titan M2 |
| Układ graficzny | IMG DXT‑48‑1536 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | do 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth, Google Cast, Protokół komunikacji Thread |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | pojedyncza karta nano SIM i eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart |
| Nawigacja satelitarna | GNSS, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS, NavIC |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, ramka: aluminium, tył: Corning Gorilla Glass Victus 2, |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, barometr, magnetometr, żyroskop, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czujnik temperatury |
| Dodatkowe informacje | Eliminowanie szumów, 3 mikrofony, dźwięk przestrzenny, rozpoznawanie twarzy, wbudowane głośniki stereo, usługa VPN, funkcje AI |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 76,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga (g) | 232 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Pixel 10 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | GA10428-GB |
| Kod producenta (EAN) | 840353927797 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |








Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.