Tablet Samsung Galaxy Tab A11+ X236 11.0" 5G 6/128 GB Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet Samsung Galaxy Tab A11+ X236 11.0" 5G 6/128 GB Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 11.0" |
| System operacyjny | Android 16 (One UI 8.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 pikseli (WUXGA) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~207 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 5 MP |
| Przysłona | f/2.0 - główny, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Full HD 1920 x 1080 pikseli |
| Procesor | Mediatek MT8775 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Mali-T860 MP2 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 5, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, Smart Switch (wersja PC) |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB‑C 2.0, 3,5 mm jack, slot na kartę nano-SIM lub microSD (do 2 TB) (brak możliwości używania karty nanoSIM i microSD jednocześnie) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| Odporność | IP52 |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła, Czujnik żyroskopowy, Czujnik Halla |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie SmartThings, Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Stereo z Dolby Atmos |
| Wysokość (mm) | 257.1 mm |
| Szerokość (mm) | 168.7 mm |
| Grubość (mm) | 6.9 mm |
| Waga (g) | 477 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy Tab A |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM |
| Kod sklepu (SKU) | SMX236BZSREUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097854715 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.