Obiektyw Viltrox AF 56mm f/1.4 STM ED IF / Sony E czarny
4.66667
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Viltrox 56 mm f/1.4 E czarny - kompaktowy obiektyw portretowy dla Sony
Viltrox AF 56mm f/1.4 STM ED IF / Sony E to jasny klasyczny obiektyw portretowy w nowej wersji dla bezlusterkowców Sony z przetwornikiem w formacie APS-C. Wyróżnia się fantastyczną, niespotykaną w tej klasie cenowej jakością wykonania. Oferuje niezwykle ostry i kontrastowy obraz o zniewalającej plastyce, a wysoka jasność f/1.4 pozwala na swobodne fotografowanie i filmowanie nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.
Viltrox AF 56 mm f/1.4 / Sony E czarny - prosty sposób na piękne portrety
W konstrukcji optycznej wykorzystano 10 soczewek, ułożonych w 9 grupach, w tym jedną soczewkę ze szkła ED o ultra niskiej dyspersji oraz pojedynczy element HR (o wysokiej refrakcji). W efekcie, generowany obraz jest niezwykle ostry i kontrastowy w całej płaszczyźnie kadru. Przy zdjęciach pod światło pomocna będzie skuteczna powłoka antyrefleksyjna, która redukuje nieprzyjemne odbicia i flarę.
Viltrox AF 56 mm f/1.4 / Sony E czarny - naturalny bokeh
Naturalna plastyka obrazu i miękkie odwzorowanie nieostrych elementów kadru to szczególnie ważna cecha dobrego obiektywu portretowego. Razem z Viltrox AF 56mm uzyskasz obrazy z doskonałym efektem bokeh i zniewalającą, trójwymiarową głębią. To zasługa wysokiej klasy toru optycznego, dużego otworu względnego F1.4 oraz 9-listkowej przysłony. Osoby preferujące tradycyjny styl fotografowania z radością powitają klasyczny pierścień za pomocą którego można sterować przysłoną z poziomu obiektywu. Dla fotografów korzystających z trybów automatycznych lub ceniących nowe rozwiązania przygotowano ustawienie A do sterowania przysłoną bezpośrednio z aparatu.
Viltrox AF 56 mm f/1.4 / Sony E czarny - szybkie ustawianie ostrości
Precyzyjny, szybki i bardzo cichy autofokus to kluczowa cecha obiektywu portretowego o wysokiej jasności. System automatycznego ostrzenia Viltrox AF 56mm f/1.4 STM ED IF oparty jest na nowoczesnym silniku STM, który gwarantuje szybką, cichą i precyzyjną pracę i ostrość, także podczas filmowania. System wspiera także zaawansowane układy detekcji i śledzenia oczu stosowane w aparatach Sony.
Viltrox 56 mm f/1.4 E czarny - prosty upgrade softu przez USB
Unikatową cechą Viltrox AF 56mm f/1.4 STM ED IF dla aparatów Sony jest możliwość aktualizacji oprogramowania wewnętrznego za pośrednictwem wbudowanego w bagnet portu micro USB. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych urządzeń, wystarczy podłączyć obiektyw do komputera i zainstalować najnowszy firmware.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 56 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 60 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 52 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu, tylna pokrywka obiektywu, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65 x 72 mm (średnica x długość) |
| Waga | 290 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6953400300499 |
| Kod EAN | 6953400300499 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.