Obiektyw Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF / Sony E
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Viltrox 33 mm f/1.4 - jasny obiektyw standardowy dla aparatów APS-C Sony
Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF / Sony E to jasny obiektyw standardowy przeznaczony dla bezlusterkowców Sony z matrycą w formacie APS-C. Wyróżnia się niespotykaną w tej klasie cenowej jakością wykonania. Oferuje bardzo dobrą rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/1.4 pozwala na swobodne fotografowanie i filmowanie nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.
Viltrox AF 33 mm f/1.4 / Sony E - wysoka jakość optyki
W konstrukcji optycznej wykorzystano 10 soczewek, ułożonych w 9 grupach, w tym jedną soczewkę o ultra niskiej dyspersji oraz pojedynczy element HR (o wysokiej refrakcji). W efekcie, generowany obraz jest niezwykle ostry i kontrastowy w całej płaszczyźnie kadru. Dzięki połączeniu 9 listkowej przysłony i dużego otworu względnego obiektyw zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.
Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF / Sony E - szybkie ustawianie ostrości
Dokładny i bardzo cichy autofokus to kluczowa cecha obiektywu o wysokiej jasności. System automatycznego ostrzenia Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF / Sony E oparty jest na nowoczesnym silniku STM, który gwarantuje szybką, cichą i precyzyjną pracę i ostrość, także podczas filmowania. System wspiera także zaawansowane układy detekcji i śledzenia oczu stosowane w aparatach Sony.
Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF / Sony E - wygodna aktualizacja oprogramowania
Unikatową cechą obiektywu Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF do bezlusterkowców Sony jest możliwość aktualizacji oprogramowania wewnętrznego za pośrednictwem wbudowanego w bagnet portu micro USB. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych urządzeń, wystarczy podłączyć obiektyw do komputera i zainstalować najnowszy firmware.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 33 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 40 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 52 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu, tylna pokrywka obiektywu, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65 x 72 mm (średnica x długość) |
| Waga | 270 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6953400300482 |
| Kod EAN | 6953400300482 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.