Obiektyw Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF / FujiFilm X srebrny
4.8
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF - jasny standard dla FujiFilm X
Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF to jasny obiektyw standardowy zaprojektowany specjalnie dla bezlusterkowców Fuji. Wyróżnia się niespotykaną w tej klasie cenowej jakością wykonania. Oferuje bardzo dobrą rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/1.4 pozwala na swobodne fotografowanie i filmowanie nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Srebrzyste wykończenie obiektywu wspaniale współgra z aparatami takimi jak X-E4 czy X-T4 tworząc stylowy zestaw o niezwykłych możliwościach.
Srebrny Viltrox AF 33 mm f/1.4 / FujiFilm X - znakomita ostrość i kontrast
W konstrukcji optycznej wykorzystano 10 soczewek, ułożonych w 9 grupach, w tym jedną soczewkę o ultra niskiej dyspersji oraz pojedynczy element HR (o wysokiej refrakcji). W efekcie, generowany obraz jest niezwykle ostry i kontrastowy w całej płaszczyźnie kadru. Dzięki połączeniu 9 listkowej przysłony i dużego otworu względnego obiektyw zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.
Viltrox AF 33 mm f/1.4 / FujiFilm X srebrny - błyskawiczne ustawianie ostrości
Dokładny i bardzo cichy autofokus to kluczowa cecha obiektywu o wysokiej jasności. System automatycznego ostrzenia Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF oparty jest na nowoczesnym silniku STM, który gwarantuje szybką, cichą i precyzyjną pracę i ostrość, także podczas filmowania. System wspiera także zaawansowane układy detekcji i śledzenia oczu stosowane w aparatach FujiFilm.
Viltrox AF 33 mm f/1.4 STM ED IF / FujiFilm X srebrny - prosta aktualizacja oprogramowania
Unikatową cechą Viltrox AF 33mm f/1.4 STM ED IF jest możliwość aktualizacji oprogramowania wewnętrznego za pośrednictwem wbudowanego w bagnet portu micro USB. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych urządzeń, wystarczy podłączyć obiektyw do komputera i zainstalować najnowszy firmware.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | FujiFilm X |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 33 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 40 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 52 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu, tylna pokrywka obiektywu, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 65 x 72 mm (średnica x długość) |
| Waga | 270 g |
| Kod sklepu (SKU) | VILTAF33STMSL |
| Kod EAN | 6953400302189 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.