Obiektyw Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon + 3 lata gwarancji
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon
Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon to najnowsza wersja klasycznej, legendarnej konstrukcji, która zapewnia jeszcze lepszą wytrzymałość i jakość optyczną. Ten referencyjny, jasny teleobiektyw zaprojektowano tak by sprostać najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom profesjonalnych fotografów.

Ostry, kontrastowy - po prostu perfekcyjny
Korpus Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon wykonano z super wytrzymałego stopu magnezu, materiału często stosowanego w lotnictwie. Obiektyw jest przystosowany jest do pracy w ekstremalnych warunkach, posiada wszelkie cechy i możliwości sprzętu pożądane przez wymagającego profesjonalistę, dzięki czemu może się on skupić wyłącznie na zaplanowanym kadrze. Ogromną zaletą jest wzmocniona odporność na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych. Skrajne soczewki obiektywu pokryto specjalnymi warstwami hydrofobowymi zapobiegające utrzymywaniu się na nich zabrudzeń. W zestawie znalazła się także osłona przeciwsłoneczna, wykonana z włókna węglowego.

Kompaktowy i odporny na każde warunki
Korpus Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon wykonano z super wytrzymałego stopu magnezu, materiału często stosowanego w lotnictwie. Obiektyw jest przystosowany jest do pracy w ekstremalnych warunkach, posiada wszelkie cechy i możliwości sprzętu pożądane przez wymagającego profesjonalistę, dzięki czemu może się on skupić wyłącznie na zaplanowanym kadrze. Ogromną zaletą jest wzmocniona odporność na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych. Skrajne soczewki obiektywu pokryto specjalnymi warstwami hydrofobowymi zapobiegające utrzymywaniu się na nich zabrudzeń. W zestawie znalazła się także osłona przeciwsłoneczna, wykonana z włókna węglowego.

Precyzyjne ustawianie ostrości w każdych warunkach
Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon został wyposażony w udoskonalony silnik ultradźwiękowy HSM. Nowy, zoptymalizowany algorytm AF przyspieszył pracę AF o 30 %. Napęd nie ma klasycznych połączeń mechanicznych co pozwala na ręczne doostrzanie bez konieczności przełączania w tryb MF. Obiektyw posiada wygodny przełącznik trybu ustawiania AF/MF, szczególnie przydatny przy stosowaniu w korpusach nie posiadających tego udogodnienia. System wewnętrznego ogniskowania IF sprawia, że przednia soczewka pozostaje nieruchoma, co wydatnie ułatwia korzystanie z kołowego filtra polaryzacyjnego.

Inteligentny system stabilizacji OS
W Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon wykorzystano nowy system stabilizacji optycznej wsparty zaawansowanym akcelerometrem, który zapewnia efekt stabilizacji na poziomie 4 EV. Stabilizacja w trybie 1 doskonale spisuje się podczas ogólnego fotografowania (w trybie 1 pracują wszystkie czujniki drgań). Chcąc fotografować obiekty w ruchu (śledzenie samolotu, biegnącego zwierzęcia) włączamy 2 tryb stabilizacji optycznej. W przypadku kadrów pionowych lub poziomych akcelerometr wykryje położenie obiektywu i odpowiednio zorganizuje pracę poszczególnych czujników ruchu.
Naturalny, plastyczny efekt bokeh
Zaokrąglona przysłona o 11 listkach zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości, co czyni z tego obiektywu idealne narzędzie do zdjęć portretowych.
Dostosuj parametry do własnych preferencji
Obiektyw Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon współpracuje z opcjonalnym urządzeniem Sigma USB DOCK a bezpłatne oprogramowanie Sigma Optymization Pro pozwala użytkownikowi na: aktualizację oprogramowania obiektywu, kalibrację punktów AF, definiowanie szybkości pracy AF, sposobu pracy stabilizacji optycznej, zakresu odległości pracy AF oraz ustawienie parametrów Full Time MF.
Kompatybilny z telekonwerterami
Obiektyw Sigma 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM Sport / Canon jest kompatybilny z nowymi telekonwerterami Sigmy z lini SGV (1.4x oraz 2x). Przenoszą napęd AF do wartości przesłony f/8 i są wyposażone w gumowe uszczelki podnoszące odporność na pracę w kurzu i zachlapanie.
Made in Japan - najwyższa jakość wykonania
Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma, od form odlewniczych do poszczególnych części, powstają w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Sigma jest obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wytwarzane wyłącznie w Japonii.
Specyfikacja
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon EF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 70-200 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 120 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 24 elementy w 22 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 82 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202.9 x 94.2 mm (dł. x śr.) |
| Waga | 1805 g |
| Kod sklepu (SKU) | 085126590543 |
| Kod EAN | 085126590543 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.