Obiektyw Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary / FujiFilm X + 3 lata gwarancji
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary - mały, szybki i ostry zoom dla FujiFilm X
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary to wyjątkowy, mały, lekki i jasny standardowy zoom opracowany specjalnie dla bezlusterkowych aparatów FujiFilm z matrycą APS-C. Oferuje ekwiwalent ogniskowych 27-75 mm i stałą jasność F2.8 w całym zakresie zoomu. Znakomicie sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań foto i wideo, w tym zdjęciach krajobrazów, portretach, fotografii ulicznej, filmowaniu z gimbalem i vlogowaniu. Autofocus z silnikiem krokowym jest wyjątkowo celny, szybki i cichy, co jest szczególnie przydatne podczas rejestrowaniu dynamicznych motywów.

Obiektyw Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary dla FujiFilm X - zachwycająca jakość
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary postawiła przed konstruktorami szereg wyzwań. Projekt ultra kompaktowego, jasnego zooma wymagał opracowania całkiem nowego toru optycznego, w którym znalazło się 13 elementów ustawionych w 10 grupach, w tym 3 soczewki asferyczne i 1 SLD. Pozwoliło to na uzyskanie znakomitej ostrości, doskonałego kontrastu, wiernego odwzorowania barw oraz redukcji zniekształceń. Soczewki zostały pokryte antyrefleksyjnymi powłokami Super Multi Layer Coating, dzięki temu kadry będą wolne od refleksów, nawet gdy znajdzie się w nich mocne źródło światła. Zaokrąglona, siedmiolistkowa przysłona zapewnia przyjemny dla oka, plastyczny bokeh.

Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary - świetny AF dla vlogera
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary została wyposażona w szybki i niemal bezgłośny system AF z nowoczesnym silnikiem krokowym, dzięki czemu doskonale nadaje się do wielu zastosowań fotograficznych, w tym do fotografowania w cichym otoczeniu, nagrywania filmów i uwieczniania szybko poruszających się obiektów. System współpracuje z hybrydowym AF (detekcja kontrastu i fazy) oraz algorytmami śledzenia twarzy i oczu w bezlusterkowcach Fuji. Doskonała praca autofocusa w połączeniu z kompaktową, lekką konstrukcją ułatwia pracę z gimbalem, nagrywanie filmów w trybie jednoosobowym oraz vlogowanie.

Obiektyw Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN - przepustka do makro
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary to uniwersalny instrument, który sprawdzi się w wielu scenariuszach zdjęciowych, także w makrofotografii. Dzięki minimalnej odległości ogniskowania wynoszącej dla szerokiego kąta zaledwie 12.1 centymetra, kompaktowa Sigma umożliwi uchwycenie wielu intrygujących detali.

Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary / Sony E - oszałamiająca wszechstronność i wytrzymałość
Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma, zaczynając od form odlewniczych, aż po poszczególne elementy, odbywają się w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Sigma jest obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wytwarzane wyłącznie w kraju kwitnącej wiśni.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | FujiFilm X |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 55 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 12.1 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 10 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 55 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 61.6 x 76.8 mm (śr x dł) |
| Waga | 515 g |
| Kod sklepu (SKU) | OSDFX18-50/2. |
| Kod EAN | 0085126585754 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.