Obiektyw Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH - jasny, wszechstronny obiektyw szerokokątny
Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH to kompaktowy, jasny obiektyw szerokokątny. Podłączony do aparatu Micro 4/3 oferuje ekwiwalent ogniskowej 30 mm. Doskonale sprawdzi się w fotografii reporterskiej i krajobrazowej, a także w realizacjach wideo. Wysoką jakość obrazowania pomaga osiągnąć zaawansowana optyka z 3 elementami asferycznymi i powłokami Nano Surface Coating. Metalowy korpus obiektywu wyposażono w wygodne pierścienie regulacji ostrości i przysłony.
Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH - optyka z soczewkami asferycznymi
Obiektyw Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH wykorzystuje układ optyczny składający się z 9 elementów w 7 grupach. Trzy soczewki asferyczne redukują zniekształcenia i aberrację sferyczną, zapewniając wysoką rozdzielczość na całej powierzchni kadru. Zaokrąglona przysłona o siedmiu listkach przyczynia się do uzyskania przyjemnej jakości bokeh.

Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH czarny - AF dla foto i wideo
Wewnętrzny system ogniskowania w połączeniu z krokowym silnikiem AF umożliwia szybkie, płynne, precyzyjne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości, które sprawdza się zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów.

Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH czarny - doskonale klarowne obrazy
Zaawansowana powłoka antyrefleksyjna Nano Surface Coating minimalizuje odbicia powierzchniowe w całym widzialnym spektrum światła, redukuje flarę i odbicia oraz pomaga uzyskać wysoki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów.

Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH - metalowy, lekki, solidny
Panasonic Leica DG Summilux 15 mm f/1.7 ASPH wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i wyjątkowo solidną konstrukcją. Metalowy korpus obiektywu został wyposażony w klasyczny pierścień sterujący przysłoną i przełącznik MF/AF dla ułatwienia obsługi w profesjonalnych zastosowaniach wideo. W zestawie nie zabrakło też dedykowanej osłony przeciwsłonecznej.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 15 mm |
| Przysłona | f/1.7 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.2 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 7 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 46 mm |
| Dołączone akcesoria | osłona przeciwsłoneczna, pokrywka obiektywu FLCP-43, pokrywka RLCP-001 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 57,5 x 36 mm |
| Waga | 115 g |
| Kod sklepu (SKU) | H-X015E-K |
| Kod EAN | 5025232794164 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.