Obiektyw Panasonic 14 mm f/2.5 II ASPH LUMIX G czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Panasonic 14 mm f/2.5 II ASPH LUMIX G czarny - Doskonałe ujęcia za każdym razem
Szeroki kąt i wyjątkowa głębia obrazu sprawiają, że ten szerokokątny obiektyw typu pancake doskonale nadaje się zarówno do zdjęć codziennego życia, jak i do fotografowania krajobrazów. Co więcej, nadaje się szczególnie dobrze do zdjęć architektury, zabytków itp. W pełni otwarta przysłona o F2,5 pozwala uzyskać niesamowicie wyraźne zdjęcia nocne. Efektem będą wspaniale i ostre zdjęcia.

Obsługa filmów HD – nagrywanie doskonałych filmów wideo
Dzięki obsłudze filmów HD każdy użytkownik znajdzie w aparacie LUMIX wszystko, czego potrzeba do nagrywania. Nie tylko płynnie zmienia on przysłonę, ale także robi to bez nagłych skoków ekspozycji. Cicha konstrukcja umożliwia nagranie dźwięku sceny bez zakłóceń. Co więcej, aparat zapewnia skuteczne śledzenie – nie stracisz już ani chwili akcji.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 14 mm |
| Przysłona | f/2.5 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.18 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 6 elementów w 5 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 46 mm |
| Dołączone akcesoria | osłona obiektywu, osłona tylna obiektywu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 56 x 20,5 mm |
| Waga | 55 g |
| Kod sklepu (SKU) | H-H014AE-K |
| Kod EAN | 5025232804481 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.