Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital 25 mm f/1.8 czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Olympus M.ZUIKO DIGITAL 25 mm f/1.8 czarny - wyjątkowy obiektyw stałoogniskowy
Dzięki ogniskowej 25mm (50 mm*) i polu widzenia 47°, ten standardowy obiektyw stałoogniskowy nadaje się do wielu zastosowań. Oferuje on doskonałą wydajność optyczną, piękny bokeh przy otwartej przysłonie i imponujące możliwości ustawiania ostrości na bliskich obiektach. Daje on obrazy o polu widzenia naturalnym dla ludzkiego oka, zapewniając idealnie zachowane proporcje, co sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem podstawowego obiektywu.
Doskonały przy słabszym świetle
Korzystaj z wyjątkowych możliwości fotografowania w słabszych warunkach oświetleniowych dzięki jasnej przysłonie 1:1.8, która dodatkowo daje na zdjęciach pięknie rozmyte tło. Przekonaj się, ile może Ci dać kontrola głębi ostrości, niezależnie od tematu zdjęć.
Mały i lekki
Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niskiej wadze M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.8 nadaje się idealnie do zabrania w podróż. Ponieważ pozwala na pozbawione rozmyć, wyraźne zdjęcia robione „ z ręki”, możesz też zostawić w domu statyw.
Doskonała wydajność
Obiektyw ten został wyposażony w wyjątkowe powłoki ZERO, które minimalizują flary i efekt „duszków”, obniżając o 50% odbicia wybranych długości fal, zapewniając krystalicznie czysty obraz nawet w wymagających sytuacjach, np. w czasie fotografowania pod światło.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 25 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 25 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 7grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 46 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 42 x 57,8 mm (długość x średnica) |
| Waga | 137 g |
| Kod sklepu (SKU) | V311060BW000 |
| Kod EAN | 4545350045869 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.