Obiektyw Olympus 15 mm f/8.0 BCL-1580 biały
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Olympus 15 mm f/8.0 BCL-1580 biały
Obiektyw Olympus 15 mm f/8.0 BCL-1580 to ultrapłaski stałoogniskowy obiektyw, który może pełnić także rolę zaślepki na korpus aparatu. Przy swych filigranowych wymiarach i grubości zaledwie 9 mm, jest on zawsze gotowy do stworzenia szerokokątnych ujęć, gdy tyko Ty napotkasz na swej drodze odpowiedni fotograficzny motyw.
Wydajność i niewielkie wymiary
Olympus 15 mm f/8.0 BCL-1580 umożliwia tylko manualne ustawianie ostrości: w jednej z 3 predefiniowanych pozycji. Minimalna odległość ostrzenia to zaledwie 30 cm, co otwiera nieskończone możliwości kadrowania fascynujących zbliżeń. Ekstremalnie kompaktowe wymiary i niska waga tego obiektywu oznaczają, że możesz trzymać go na aparacie niczym zakrywkę ochronną, a aparat pozostanie niemal równie lekki, jak bez dodatkowych akcesoriów.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 15 mm |
| Przysłona | f/8.0 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 30 cm |
| Regulacja ostrości | Manualna |
| Konstrukcja optyczna | 8 elementów w 7 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 56 x 9 mm (długość x średnica) |
| Waga | 22 g |
| Kod sklepu (SKU) | V325010WE000 |
| Kod EAN | 4545350044206 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.