towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 85 mm f/1.4 G
Profesjonalny obiektyw Nikon Nikkor AF-S 85mm f/1.4G podstawowy formatu FX. Ogniskowa 85 mm z dużym otworem przysłony f/1.4. Wyjątkowa jakość optyczna. 9-listkowa okrągła przysłona daje miękką i przyjemną charakterystykę rozmycia tła. Powłoka nanokrystaliczna ogranicza refleksy i flary. Cichy silnik falowy (ang. Silent Wave Motor, SWM) umożliwia cichą i dokładną pracę autofokusa. Wytrzymały korpus magnezowy z gumowym uszczelnieniem mocowania.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 85 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.85 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 77 mm |
| Dołączone akcesoria | pokrowiec, osłona przeciwsłoneczna, dekielki |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86,5 x 84 mm |
| Waga | 595 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA338DA |
| Kod EAN | 4960759026194 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.