Obiektyw Nikon Nikkor AF-S Fisheye 8-15 mm f/3.5-4.5E ED
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S Fisheye 8-15 mm f/3.5-4.5E ED
Nikon Nikkor AF-S Fisheye 8-18mm f/3.5-4.5 to pierwsza konstrukcja typu "rybie oko" o zmiennej ogniskowej. Umożliwia przejście od pełnej kołowej perspektywy do całkowitego wypełnienia kadru. Charakterystyczne zakrzywienia obrazu pozwalają na wykorzystanie obiektywu w fotografii krajobrazowej czy przy tworzeniu zdjęć sferycznych.

Obiektyw Nikon Nikkor AF-S Fisheye 8-15 mm f/3.5-4.5E ED - Doskonała jakość
Obiektyw został wyposażony w wyjątkowy cichy autofokus. Cichy silnik falowy firmy Nikon zapewnia błyskawiczne działanie w każdych warunkach. A dodatkowy pierścień pozwala na ustawienie ręcznie ostrości na zdjęciu. Konstrukcja odporna na czynniki atmosferyczne zapobiega uszkodzeniu obiektywu przez pył i kropelki wody. Powłoka fluorowa Nikon aktywnie chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie wpływając przy tym na jakość zdjęć.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 8-15 mm |
| Przysłona | f/3.5-4.5 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.16 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 15 elementów w 13 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | Brak możliwości stosowania |
| Dołączone akcesoria | nakładana przednia pokrywka obiektywu LC-K102, tylna pokrywka obiektywu LF-4, osłona z mocowaniem bagnetowym HB-80, futerał na obiektyw CL-1218 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 77,5 x 83,0 mm |
| Waga | 485 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA831DA |
| Kod EAN | 4960759148193 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.