Obiektyw Nikon Nikkor 70-200 mm f/2.8 E FL ED VR
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 70–200mm f/2.8E FL ED VR
Nikon Nikkor AF-S 70-200mm f/2.8 E FL ED VR to profesjonalny teleobiektyw zmiennoogniskowy o stałym otworze przysłony 2.8. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych obiektywów marki Nikon. Niezastąpiony przy fotografowaniu sportu i przyrody. Obiektyw jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji: konstrukcja jest uszczelniona co pozwala na pracę w każdych warunkach. System stabilizacji optycznej VR II oraz szybki i dokładny autofokus zadowoli każdego użytkownika.
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 70–200mm f/2.8E FL ED VR - Doskonała jakość obrazu
Nikon Nikkor AF-S 70-200mm f/2.8 E FL ED VR prezentuję doskonałą jakość obrazu w całym zakresie już od przysłony 2.8. Zdjęcia są ostre, kontrastowe i pozbawione aberracji chromatycznych. Zastosowanie obiektywu jest wszechstronne i może być używany do różnych rodzajów fotografii, takich jak portretowa, krajobrazowa, reportażowa i sportowa.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 70-200 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 1.1 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 22 elementów w 18 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 77 mm |
| Dołączone akcesoria | osłona przeciwsłoneczna HB-48, futerał CL-M4, przednia pokrywka LC-77, tylna pokrywka LF-1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88,5 x 202,5 mm |
| Waga | 1430 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA830DA |
| Kod EAN | 4960759146595 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.