Obiektyw Nikon Nikkor 35 mm f/1.8G AF-S DX
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon 35mm f/1.8G - uniwersalny obiektyw DX
Doskonała fotografia uliczna, piękne zdjęcia z podróży, idealny portret. Wszechstronny obiektyw Nikon Nikkor AF-S DX 35mm f/1.8G sprawdzi się w każdej sytuacji. To obowiązkowa pozycja dla każdego fotografującego aparatami Nikon DX.
Rewelacyjne możliwości
Rewelacyjne możliwości obiektywu Nikon Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX zaskoczą wszystkich. Duży maksymalny otwór względny przysłona f/1.8 zapewnia wyjątkową plastykę obrazu oraz idealną ostrość, nawet po zmroku. Pozwoli Ci na wykonanie pięknego portretu przy nastrojowym świetle, panoramy drogi mlecznej lub cudownego widoku z wypadu w góry. Duży otwór ma również inną zaletę, to możliwość idealnego wyeksponowania fotografowanego obiektu z miękkiego, nieostrego tła. Romzycie, nazywane bokeh, daję przepiękną, płytką głębię ostrości. Dopracowany układ optyczny gwarantuje wysoką rozdzielczość optyczną, dopasowaną pod możliwości nowoczesnych aparatów cyfrowych oraz korekcję aberracji, dzięki soczewce asferycznej.
Japońska precyzja
Zaprojektowany przez japońskich inżynierów obiektyw Nikon to wzór. System ustawiania ostrości, oparty na cichym silniku falowym działa zaskakująco szybko i z niezwykłą precyzją. Tryb pracy M/A pozwala na pracę w trybie automatycznym i manualnym jednocześnie, wystarczy obrócić pierścień ustawiania ostrości, aby ręcznie wyostrzyć kadr. Małe rozmiary i niska waga doskonale pasują do lustrzanek Nikon DX.
Nikon, wybór profesjonalistów
Aparaty Nikon oraz obiektywy Nikon Nikkor od dziesięcioleci służą fotografom na całym świecie. Dzięki najwyższej jakości wykonania, niespotykanej trwałości zwiedziły już fronty konfliktów zbrojnych, śluby marzeń, afrykańskie safari oraz górskie szczyty. Profesjonalni fotografowie są zgodni, aparat Nikon z obiektywem Nikon Nikkor to zawsze dobry wybór. System Nikon DX, korzystający z mniejszej matrycy jest idealnym wyborem dla miłosniku fotografii sportu oraz przyrody.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 35 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.3 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 8 elementów w 6 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 52 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 52,5 mm |
| Waga | 200 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA132DA |
| Kod EAN | 4960759025821 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.