Obiektyw Nikon Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR
Rejestruj świat z doskonałą ostrością, korzystając z obiektywów Nikkor. Od ponad 80 lat czołowi specjaliści w dziedzinie optyki dążą do optycznej perfekcji, tworząc obiektywy Nikkor. Każdy obiektyw marki Nikkor to symbol dbałości o najdrobniejsze szczegóły we wszystkich aspektach konstrukcji. Każdy z nich to dzieło sztuki optycznej.
Szybszy. Mocniejszy. Stabilniejszy niż kiedykolwiek
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR II zapewnia wiodącą w branży jakość obrazu i doskonale spełnia wymagania zastosowań profesjonalnych. Wprowadzenie zaawansowanego systemu redukcji drgań firmy Nikon, całkowita przebudowa układu optycznego oraz wzmocnienie konstrukcji mechanicznej tchnęło nowe życie w ten podstawowy element ekwipunku, który jest najczęściej używanym profesjonalnym obiektywem z serii NIKKOR. Technologia redukcji drgań daje efekt porównywalny ze skróceniem czasu otwarcia migawki nawet o cztery stopnie, skutecznie minimalizując poruszenie powodowane przez drganie aparatu. Ponadto unikatowy cichy silnik falowy firmy Nikon zapewnia szybsze działanie autofokusa. Konstrukcja jest bardziej wytrzymała, a fluorowa powłoka przedniej i tylnej soczewki aktywnie odpycha wodę, kurz i brud.
Bezbłędne ustawianie ostrości
Profesjonalny standardowy obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR II zmiennoogniskowy o maksymalnym otworze przysłony f/2,8: ogniskowa obiektywu 24–70 mm (odpowiednik formatu DX: 36–105 mm). Zwarty teleobiektyw zmiennoogniskowy o szerokim zakresie ogniskowych, doskonały bez względu na rodzaj fotografowanego obiektu.

Wytrzymały i niezawodny
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR II został wyposażony w odporną i wytrzymała konstrukcja stworzona do wymagających zastosowań profesjonalnych. Fotografowanie w trudnych warunkach nie stanowi dla niego wyzwanie. Niezastąpiony podczas reportażu. Cichy i szybki silnik pozwala na uchwycenie ostrości w każdych warunkach. A stabilizacja pomoże zrobić nieporuszone zdjęcie tam gdzie inne mogę już zawodzić!
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 24-70 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.38 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 20 elementów w 16 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 82 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88,0 × 154,5 mm |
| Waga | 1070 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA824DA |
| Kod EAN | 018208200528 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.