Obiektyw Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR - kiedy chcesz sięgnąć dalej
Sport. Przyroda. Podróże. Od rozległych pejzaży po wielkie igrzyska - zaawansowany teleobiektyw zmiennoogniskowy Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR pozwoli Ci rejestrować fantastyczne zdjęcia i filmy. Wysoka jakość wykonania, doskonały układ optyczny, szybkie ustawianie ostrości, obiektyw Nikon Nikkor nie będzie Cię ograniczać.

Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR - bezkonkurencyjna optyka
W konstrukcji optycznej wykorzystano 19 elementów w 12 grupach, w tym trzy elementy ze szkła ED. Konstrukcja ta pozwala na niespotykane przy takich ogniskowych ograniczenie aberracji barwnej. Z kolei wielowarstwowe powłoki Nikon Super Integrated Coating ograniczają flarę i refleksy, zapewniając kontrastowy obraz nawet podczas fotografowania pod światło. Zaokrąglona przysłona o 9 listkach zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.

Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR - stabilizacja optyczna
W Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR zastosowano wydajny system stabilizacji optycznej Nikon VR. Stabilizacja minimalizuje drgania aparatu i umożliwia stosowanie czasów migawki dłuższych nawet o 4.5 stopnia ekspozycji. Tryb pracy Sport VR pozwala śledzić akcję z niewiarygodną ostrością. Idealnie stabilny obraz to przyjemne fotografowanie, precyzyjne ostrzenie oraz wygoda panoramowania.

Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR - wyczynowo skuteczny autofocus SWM
Układ automatycznego ustawiania ostrości, oparty na ultradźwiękowym silniku SWM pracuje bezgłośnie, szybko oraz precyzyjnie. Idealnie się sprawdza podczas ostrzenia w trybie pracy ciągłej, zawsze utrzymując ostrość na wybranym punkcie.

Nikon AF-S Nikkor 200-500 mm f/5.6E ED VR - współpraca z telekonwerterami
Super teleobiektyw Nikkor 200-500 mm jest kompatybilny z telekonwerterami AF-S 1.4x oraz 2x. Przenoszą napęd AF do wartości przesłony f/8. To idealne rozwiązanie dla spotterów i miłośników lotnictwa.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 200-500 mm |
| Przysłona | f/5.6 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 220 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 19 elementów w 12 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 95 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu LC-95, tylna pokrywka obiektywu LF-4, osłona przeciwsłoneczna HB-71, futerał na obiektyw CL-1434 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 107,3 x 266,8 mm (średnica x długość) |
| Waga | 2500 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA822DA |
| Kod EAN | 4960759145765 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.