Obiektyw Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED - wysoka jasność, klasyczna perspektywa
Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED to uniwersalny, jasny obiektyw szerokokątny o kącie widzenia 63°. Zapewnia doskonałą rozdzielczość i plastykę a wysoka jasność f/1.8 pozwala na fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED - precyzyjna optyka
W konstrukcji optycznej wykorzystano 11 elementów w 8 grupach, w tym 1 soczewkę ED (o niskiej dyspersji) oraz soczewkę asferyczną. Konstrukcja ta pozwala uzyskać znakomitą rozdzielczość i wysoki kontrast i jednocześnie wydatnie zredukować aberrację barwną. Z kolei powłoki Super Integrated Coating ograniczają refleksy i flarę, zapewniając kontrastowy obraz nawet podczas fotografowania pod światło.

Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED - szybkie i bezgłośne ustawianie ostrości
Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED został wyposażony w silnik ultradźwiękowy Silent Wave Motor (SWM), tak aby ustawianie ostrości było niezwykle precyzyjne, wyjątkowo płynne i praktycznie bezgłośne.

Nikon AF-S Nikkor 35 mm f/1.8G ED - naturalny, plastyczny efekt bokeh
Zaokrąglona przysłona o 7 listkach zapewnia przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 35 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 25 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 11 elementów w 8 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 58 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu LC-58, tylna pokrywka obiektywu LF-4, osłona przeciwsłoneczna HB-70, futerał na obiektyw CL-0915 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 72 x 71,5 mm (średnica x długość) |
| Waga | 305 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA137DA |
| Kod EAN | 4960759028457 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.