Obiektyw Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - postaw na szeroki kąt
Kompaktowy i wszechstronny obiektyw szerokokątny Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM łączy w sobie lekką, poręczną konstrukcję z elastycznym zakresem ogniskowych, idealnym do tworzenia materiałów wideo, fotografii reporterskiej oraz fotografowania krajobrazów i architektury. Uniwersalność RF 15-30 mm podnosi skuteczna optyczna stabilizacja IS, szybki układ AF z krokowym silnikiem STM i możliwość ustawienia ostrości już z odległości 12,8 cm.

Obiektyw Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - wyjątkowy obraz
Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM zapewnia imponującą rozdzielczość i detaliczność obrazu. W torze optycznym zastosowano układ 13 elementów w 11 grupach, w tym 2 soczewki UD (o niskiej dyspersji) oraz 1 element asferyczny PMo. Zaawansowana optyka wpłynęła na zredukowanie aberracji chromatycznej i dystorsji oraz uzyskanie wysokiej ostrości i kontrastu na całej powierzchni pełnoklatkowego kadru.

Obiektyw Canon RF 15-30 mm - szeroki kąt i optyczna stabilizacja IS
Wbudowany optyczny stabilizator obrazu IS o skuteczności 5,5 EV redukuje drgania podczas zdjęć i rejestrowania wideo. Jeśli skorzystasz z korpusów EOS R ze stabilizacją matrycy IBIS oba systemu działają synchronicznie, z efektywnością stabilizacji zwiększoną do rewelacyjnego pułapu 7 EV. Zapewni to pełną swobodę podczas spontanicznego nagrywania filmów z ręki lub fotografowania z długimi czasami naświetlania.

Obiektyw RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - makro z powiększeniem 0,52x
Zbliż się do natury. Przymknij 7 listkową przysłonę, aby uwiecznić niewielkie obiekty w kreatywny sposób. Ręczna regulacja ostrości obiektywu zapewnia nowe możliwości pracy z mniejszych odległości. Przy ogniskowej 15 mm będziesz mógł rejestrować niezwykle szczegółowy oraz wyraźny obraz z odległości 12,8 cm, uzyskując powiększenie 0,52x.

Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - powłoki Super Spectra
Złap słońce w kadrze i twórz intrygujące, pełne klimatu ujęcia. Soczewki obiektywu RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM są chronione przez zaawansowane powłoki antyrefleksyjne Super Spectra, które skutecznie likwidują bliki i flary, zapewniając wysoki kontrast, nawet przy zdjęciach pod światło. Jako wyposażenie dodatkowe dostępna jest także profilowana osłona przeciwsłoneczna Canon EW-73E.

Obiektyw RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - AF dla reportera i vlogera
System AF obiektywu Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM w pełni spełni oczekiwania ambitnych fotografów i twórców treści. Za doskonałą pracę autofocusa odpowiada zaawansowany silnik krokowy STM. Pracuje on bardzo szybko, umożliwiając precyzyjne ustawienie ostrości, nawet w przypadku szybkich zdjęć seryjnych ze śledzeniem i filmowania dynamicznie poruszających się obiektów. Dodatkowym atutem napędu STM jest praktycznie bezgłośne działanie, dzięki czemu masz pewność, że mikrofon aparatu EOS R nie zarejestruje żadnych zbędnych odgłosów.

Canon RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM - lekki i ergonomiczny
Obiektyw RF 15-30 mm f/4.5-6.3 IS STM oferuje praktycznie identyczną ergonomię jak profesjonalne szerokokątne zoomy serii L. Jest przyjemnie lekki i dobrze wyważony. Elementy sterujące obejmują konfigurowalny pierścień sterujący, który może być zaprogramowany do manualnego ustawiania ostrości lub regulacji różnych ustawień ekspozycji, w tym przysłony, ISO i kompensacji ekspozycji, a także dwa przełączniki do wyboru trybu AF i włączenia układu stabilizacji IS. Szeroki, centralnie umieszczony pierścień zmiany ogniskowej porusza się płynnie, z odpowiednio dobranym oporem.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon RF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 15-30 mm |
| Przysłona | f/4.5-6.3 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 28 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 11 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 67 mm |
| Dołączone akcesoria | Dekielek na obiektyw E-67 II, dekielek na obiektyw RF, instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 76,6 x 88,4 mm (średnica x długość) |
| Waga | 390 g |
| Kod sklepu (SKU) | 5775C005 |
| Kod EAN | 4549292207347 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.