towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - profesjonalny zoom szerokokątny
Ultra szerokokątny Canon RF 14-35mm f/4 L IS USM z optyczną stabilizacją obrazu to wyjątkowo wszechstronny zoom charakteryzujący się szerokim zakresem ogniskowych, stałym maksymalnym otworem przysłony f/4 i wybitną konstrukcją optyczną. W porównaniu do swojego odpowiednika ze światłem f/2.8 oferuje szersze pole widzenia, dzięki czemu jeszcze lepiej sprawdza się w zastosowaniach krajobrazowych, przyrodniczych i architektonicznych, a niewielki maksymalny otwór przysłony przyczynia się do eleganckiej, przenośnej konstrukcji umożliwiającej komfortowe fotografowanie i filmowanie z ręki.

Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - perfekcyjnie ostra optyka
Canon RF 14-35mm f/4L IS USM zapewnia imponującą rozdzielczość i detaliczność obrazu. W torze optycznym zastosowano układ 16 elementów w 12 grupach, w tym 3 soczewki UD (o niskiej dyspersji) oraz 3 elementy asferyczne. Zaawansowana optyka wpłynęła też na zniwelowanie aberracji i dystorsji. Autorskie powłoki przeciwodblaskowe SWC (Subwavelength Structure Coating), Super Spectra oraz ASC (Air Sphere) likwidują bliki i flary, zapewniając wysoki kontrast, nawet gdy w kadrze znajdzie się mocne źródło światła.

Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - szeroki kąt ze stabilizacją IS
Unikatowy wśród obiektywów ultra szerokokątnych, RF 14-35 mm f/4 L IS USM wyróżnia się także wbudowanym systemem optycznej stabilizacjo obrazu IS o skuteczności do 5.5 EV. Jeśli korzystasz z najnowszych modeli aparatów R3, R5 lub R6 z wbudowaną stabilizacją matrycy IBIS, skuteczność obu układów zapewnia imponujące 7 stopni EV. Tak skuteczny układ redukcji drgań sprawdzi się nie tylko podczas fotografowania, z jego pomocą możesz nagrywać doskonale stabilne filmy, bez konieczności korzystania z gimbala.

Obiektyw Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - AF do reporterki i filmowania
Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM wykorzystuje system AF oparty na nowoczesnym silniku Nano USM, łączącym zalety napędów USM i STM. Obiektyw zapewnia perfekcyjne, wyjątkowo szybkie i bezgłośne ustawianie ostrości o idealnie dobranej płynności - co w szczególności docenią filmowcy i vlogerzy.

Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - intuicyjna obsługa
Kilka chwil wystarczy aby zachwycić się wyjątkową ergonomią RF 14-35mm f/4L IS USM. Wygodny, konfigurowalny pierścień regulacji ostrości umożliwia zmianę wielu kluczowych parametrów, takich jak czas otwarcia migawki, przysłona, kompensacja ekspozycji i wiele innych.

Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM - profesjonalna odporność
Canon RF 14-35 mm f/4 L IS USM to typowy przedstawiciel luksusowej serii L, przeznaczonej dla najbardziej wymagających Twórców. Łączy w sobie najwyższej klasy optykę z topową jakością wykonania, niezawodnością i ergonomią. Zewnętrzną soczewkę pokryto powłoką fluorową ułatwiającą czyszczenie. Jak przystało na profesjonalną konstrukcję RF 14-35 został dokładnie zabezpieczony przed wilgocią i kurzem, możesz więc poszukiwać inspiracji nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon RF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 14-35 mm |
| Przysłona | f/4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 20 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 16 elementów w 12 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 77 mm |
| Dołączone akcesoria | Dekielek na obiektyw E-77 II, osłona obiektywu EW-83P, dekielek na obiektyw RF, miękki futerał na obiektyw LP1219, instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 84,1 x 99,8 mm (średnica x długość) |
| Waga | 540 g |
| Kod sklepu (SKU) | 4857C005 |
| Kod EAN | 4549292186758 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.