towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Canon EF 200 mm f/2.8L II USM
Profesjonalny stałoogniskowy, jasn teleobiektyw średniego zasięgu z flagowej serii L. Wyposażony w szybki i cichy silnik ustawiania ostrości USM zapewnia zawsze szybkie i celne działanie. Wytrzymała i uszczelniona konstrukcja może pracować w skrajnie trudnych warunkach zdjęciowych.

Obiektyw Canon EF 200 mm f/2.8L II USM – fotografia sportowa
Ogniskowa 200 mm jest idealnym rozwiązaniem dla osób fotografujących zawody sportowe w zamkniętych halach. Daje odpowiednio duże zbliżenie a jednocześnie pozwala robić zdjęcia z niewielkiej jak na teleobiektyw odległości wynoszącej 1,5 metra. Silnik Ultrasonic Motor gwarantuje ostrość ustawioną zawsze tam gdzie trzeba w minimalnym czasie.
Obiektyw Canon EF 200 mm f/2.8L II USM - maksymalna przysłona f/2,8
Kombinacja długiej ogniskowej i maksymalnego otworu względnego na poziomie f/2,8 zapewnia bardzo płytką głębie ostrości. Naturalne i płynne oddanie nieostrości jest skutkiem umieszczenia w obiektywie 9 listkowej przesłony.
Obiektyw Canon EF 200 mm f/2.8L II USM - ostry i kontrastowy obraz
Zastosowanie dwóch elementów ze szkła o ultra niskiej dyspersji UD gwarantuje bardzo wysoką ostrość i kontrast obrazu w całym kadrze. Autorskie powłoki Super Spectra Coating doskonale tłumią wszelkie odbicia światła wewnątrz tubusu obiektywu jak i te pochodzące z odbicia światła od matrycy aparatu. Zdjęcie wykonane tym obiektywem praktycznie pozbawione są flar i poświaty.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon EF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 200 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 150 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 7 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 72 mm |
| Dołączone akcesoria | Osłona obiektywu, miękki futerał |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 83.2 x 136.2 mm (średnica x długość) |
| Waga | 765 g |
| Kod sklepu (SKU) | 2529A015AA |
| Kod EAN | 4960999213767 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.