towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Canon EF 135 mm f/2L USM
Model EF 135 mm f/2 L USM to szybki i lekki teleobiektyw wysokiej jakości. Jest doskonałym narzędziem do fotografowania wydarzeń w halach sportowych w słabym oświetleniu oraz do zdjęć portretowych.
Ostrość, szybkość i lekkość
Duża maksymalna przysłona obiektywu umożliwia fotografowanie z względnie krótkim czasem naświetlania, nawet w słabym oświetleniu. Dzięki temu obiektyw EF 135 mm f/2,0L USM dysponuje idealną optyką do fotografowania sportowych imprez halowych. Pomimo wysokich parametrów obiektyw jest względnie lekki i zwarty — waży zaledwie 750 g.
Jakość serii L
Flagowa seria obiektywów L firmy Canon obejmuje najdoskonalsze obiektywy EF przeznaczone do zadań profesjonalnych. Obiektywy serii L łączą doskonałe parametry z wyjątkową łatwością użytkowania oraz dużą odpornością na kurz i wilgoć.
Duży otwór przysłony f/2
Duża maksymalna przysłona (f/2) zapewnia niesamowitą szybkość fotografowania w słabym oświetleniu, bez konieczności korzystania z lampy błyskowej. Duża przysłona zapewnia także precyzyjną kontrolę nad głębią ostrości.
Ultradźwiękowy mechanizm ostrości
Pierścieniowy silnik ultradźwiękowy dba o szybką i bezgłośną pracę automatyki ostrości. Doskonały moment obrotowy gwarantuje precyzyjne osiągnięcie ostrości w żądanym punkcie. Ponadto dostępna jest opcja pełnego sterowania ręcznego, co pozwala na regulację ostrości bez zmiany trybu AF.
Powłoka Super Spectra
Powłoki Super Spectra zapewniają precyzyjny balans koloru i poprawę kontrastu. Redukują również efekt odbicia światła i zjawy, będące typowymi problemami spowodowanymi przez odbicie światła od matrycy światłoczułej.
Integracja z automatyką błysku E-TTL II
Obiektyw przesyła informacje o odległości do systemu automatyki błysku E-TTL II aparatu EOS, co zapewnia optymalny pomiar ekspozycji.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon EF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 135 mm |
| Przysłona | f/2 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 90 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 8 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 58 mm |
| Dołączone akcesoria | Osłona obiektywu, miękki futerał |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 82.5 x 112 mm (średnica x długość) |
| Waga | 750 g |
| Kod sklepu (SKU) | 2520A015AA |
| Kod EAN | 4960999213743 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.