Motorola Moto G75 5G 8/256GB Niebieski - Aqua Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Moto G75 5G 8/256GB Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD, 8‑bit |
| Przekątna ekranu | 6,78″ |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 2388 x 1080 Full HD |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 387 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpx - główny; 8 Mpx - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 16 Mpx |
| Przysłona | f/1.79 - główny, f/2.2 - obiektyw ultraszerokokątny, f/2.45 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Główny aparat: 4K UHD (30 fps), FHD (30 fps / 60 fps); aparat 2: 4K UHD (30 fps), FHD (30 fps) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon® 6 Gen 3 |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 30 W TurboPower; Ładowanie bezprzewodowe 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | Bluetooth 5.4, LTE, 5G, 6G, WiFi 6E |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 1 x nanoSIM, 1 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo kart nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning® Gorilla® Glass 5; tył: skóra wegańska; ramka: tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68, certyfikat wojskowy MIL‑STD‑810H |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Koncentrator czujników, Czujnik SAR, E-kompas, Czujnik migotania 3-w-1. |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo, 2 mikrofony, Dolby Atmos, Hi-Res Audio, Asystent Google (OK Google), Moto Secure, Tryb wysokiej jasności: do 1000 nitów. |
| Wysokość (mm) | 166,09 mm |
| Szerokość (mm) | 77,24 mm |
| Grubość (mm) | 8,44 mm |
| Waga (g) | 208 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Kabel USB typu C, instrukcje, klucz do wysunięcia tacki karty SIM. |
| Kod sklepu (SKU) | PB3YOOO4SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023273674 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.