Google Pixel 8 5G 8/256 GB Różowy - Rose
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Google Pixel 8 5G 8/256 GB Różowy - Rose
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, OLED |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 428 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - szerokokątny Octa PD, 12 MP - szerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 10,5 MP |
| Przysłona | f/2.2 - szerokokątny Octa PD, f/1.68 - szerokokątny, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K przy 24, 30 i 60 kl./s; 1080p przy 24, 30 i 60 kl./s |
| Procesor | Google Tensor G3; Titan M2 (dodatkowy do obsługi zabezpieczeń) |
| Układ graficzny | Mali-G715 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4575 mAh; bateria litowo-jonowa; czas pracy - powyżej 24h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 27 W - przewodowe; 18 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 1 x nanoSIM + 1 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C 3.2, gniazdo kart nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, GNSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus, ramka: aluminium, panel tylny: szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik jasności otoczenia, Akcelerometr, Żyroskop, Magnetometr, Barometr |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo, 3 mikrofony, Eliminowanie szumu, Dolby Atmos; powłoka odporna na odciski palców; Do 1400 nitów (HDR) i do 2000 nitów (szczytowa jasność); Współczynnik kontrastu > 1 000 000:1. |
| Wysokość (mm) | 150,5 mm |
| Szerokość (mm) | 70,8 mm |
| Grubość (mm) | 8,9 mm |
| Waga (g) | 187 g |
| Kolor | Różowy |
| Seria | Pixel 8 |
| W zestawie | Przewód USB-C, igła do wysuwania tacki SIM, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GA05000GB |
| Kod producenta (EAN) | 840244707231 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.