Słuchawki nauszne Bluetooth V 5.0 Somostel SMS-CJ08 POWERFULL BASS czarne
4.73334
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Somostel SMS-CJ08 POWERFUL BASS Bluetooth V5.0
Szybkie i niezawodne połączenie bezprzewodowe Bluetooth V5.0. gwarantuje płynny, wysokiej jakości dźwięk bez konieczności używania kabla. Od teraz możesz słuchać ulubionej muzyki, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi także prowadzić rozmowy telefoniczne, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Bluetooth Somostel doskonale sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, jak również w tętniącym życiem mieście. Możesz je połączyć ze swoim smartfonem, tabletem czy komputerem.

Komfort użytkowania słuchawek Somostel stereo SMS-CJ08
Słuchawki Bluetooth od Somostela perfekcyjnie łączą w sobie oryginalny design i komfort użytkowania. Dzięki wygodnym nausznikom wykonanym z miękkiego materiału, a także regulacji szerokości nie będziesz odczuwać dyskomfortu nawet po wielu godzinach słuchania ulubionej muzyki.

Słuchawki Bluetooth Somostel - intuicyjna obsługa
Wbudowane trzy przyciski umożliwiają łatwą i intuicyjną obsługę. Zaledwie jedno kliknięcie wystarczy, aby odebrać rozmowę, ustawić poziom głośności czy zmienić utwór.

Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa (Bluetooth 5.0) |
| Zasięg | 15 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Maksymalny czas pracy | 3-4 h |
| Złącze | microUSB |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje c.d. | Częstotliwość transmisji: 20 Hz - 20 kHz |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 300 g (z opakowaniem) |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB |
| Kod sklepu (SKU) | SOM_AB90101 |
| Kod producenta (EAN) | 6097118489432 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.