Tablet Apple iPad mini 8.3" 7 gen. (2024) A17 Pro 128GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa poświata - Starlight
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet Apple iPad mini 8.3" 7th gen. (2024) A17 Pro 128GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa poświata - Starlight
Specyfikacja
| Typ ekranu | Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 8,3″ (~210 mm) |
| System operacyjny | iPadOS 18 |
| Rozdzielczość ekranu | 2266 x 1488 pikseli; Jasność 500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~326 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 12 MP autofocus, True Tone flash (max. 5-krotny zoom cyfrowy) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP - ultraszerokokątny |
| Przysłona | f/1.8 - tylny aparat, f/2.4 - przedni aparat |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K (3840 x 2160) |
| Procesor | Apple A17 Pro ( 6-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Apple 5‑rdzeniowe GPU |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | ~5 078 mAh (19,3 Wh); Akumulator litowo-polimerowy; Czas pracy: do 10h standardowego użytkowania (z włączonym wi-fi), do 9h użytkowania przy użyciu danych sieci komórkowej |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G (eSIM) i LTE (z technologią 4x4 MIMO), Wi‑Fi 6E (z technologią 2x2 MIMO), Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB‑C (Ładowanie, DisplayPort, USB 3 do 10 Gb/s) |
| Nawigacja satelitarna | GPS/GNSS |
| Materiał obudowy | Aluminium; Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców; Pełna laminacja, Powłoka antyodblaskowa, Szkło niezawierające arsenu; Bez rtęci, BFR i PCW |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czujnik światła, Magnetometr, Żyroskop, Kompas cyfrowy, Mikrolokalizacja iBeacon |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo i 2 mikrofony; Kompatybilny z Apple Pencil 1. gen. Apple Pencil USB-C; Apple Pay (płatności w aplikacjach za pomocą Touch ID); Temp. pracy: od 0°C do 35°C |
| Wysokość (mm) | 195 mm |
| Szerokość (mm) | 135 mm |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga (g) | 297 g |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | iPad mini |
| W zestawie | Przewód USB-C (1m.), Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MXPQ3HC/A |
| Kod producenta (EAN) | 195949755651 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.