Tablet Apple iPad mini 8.3" 7 gen. (2024) A17 Pro 128GB Wi-Fi + Cellular Fioletowy - Purple
0
towar niedostępny
Dostępny
Specyfikacja
| Typ ekranu | Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 8,3″ (~210 mm) |
| System operacyjny | iPadOS 18 |
| Rozdzielczość ekranu | 2266 x 1488 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~326 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 12 MP autofocus, True Tone flash |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP ultra‑wide z Center Stage |
| Przysłona | tył f/1.8, front f/2.4 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K (3840 x 2160) |
| Procesor | Apple A17 Pro, 6-rdzeniowy |
| Układ graficzny | Apple 5‑rdzeniowe GPU |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 078 mAh (19,3 Wh) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi‑Fi 6 (802.11 ax), Bluetooth 5.0, USB‑C |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C |
| Materiał obudowy | Aluminiowa |
| Czytnik linii papilarnych | Przycisk Power |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czujnik światła, Magnetometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo, Wbudowane dwa mikrofony, Touch ID, Obsługa Apple Pencil Pro |
| Wysokość (mm) | 195 mm |
| Szerokość (mm) | 135 mm |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga (g) | 293 g |
| Kolor | Fioletowy |
| Seria | iPad mini |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.