Tablet Apple iPad Air 11" 7 gen. (2025) M3 128GB Wi-Fi + Cellular Fioletowy - Purple
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet Apple iPad Air 11" 7 gen. (2025) M3 128GB Wi-Fi + Cellular Fioletowy - Purple
Specyfikacja
| Typ ekranu | Liquid Retina (LED IPS) |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | iPadOS 18 |
| Rozdzielczość ekranu | 2360 x 1640 pikseli; Jasność 500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~264 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | iSight 12 MP - szerokokątny (5-krotny zoom cyfrowy) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1,8 - główny, f/2,4 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy 24, 25, 30 lub 60 kl./s; 1080p (Full HD) przy 25, 30 lub 60 kl./s; 720p przy 30 kl./s; Tryb slow‑motion: 1080p przy 120 kl./s lub 240 kl./s |
| Procesor | Apple M3 |
| Układ graficzny | M3 9‑rdzeniowy GPU |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | ~7600 mAh (28,93 Wh); Akumulator litowo-polimerowy; Czas pracy: 9h (standardowego użytkowania z włączonymi danymi sieci komórkowej) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G (karta eSIM), LTE (z technologią 4x4 MIMO) Wi-Fi 6 (z technologią 2x2 MIMO), Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB‑C (Ładowanie, DisplayPort, USB 3 do 10 Gb/s) |
| Nawigacja satelitarna | GPS/GNSS |
| Materiał obudowy | Aluminium, Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców, Pełna laminacja, Powłoka antyodblaskowa; Szkło niezawierające arsenu; Brak rtęci, BFR i PCW |
| Czytnik linii papilarnych | Przycisk Power |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Przyspieszeniomierz, Touch ID, Żyroskop, Kompas cyfrowy, Mikrolokalizacja iBeacon |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo i 2 mikrofony; Kompatybile z Apple Pencil Pro i Apple Pencil USB-C; Apple Pay (płatności w aplikacjach za pomocą Touch ID) |
| Wysokość (mm) | 178,5 mm |
| Szerokość (mm) | 247,6 mm |
| Grubość (mm) | 6,1 mm |
| Waga (g) | 460 g |
| Kolor | Fioletowy |
| Seria | iPad Air |
| W zestawie | Przewód USB-C do ładowania (1m.), Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | MCFY4TY/A |
| Kod producenta (EAN) | 195949986956 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.