Tablet Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD - Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | iPadOS 18 |
| Rozdzielczość ekranu | 2360 x 1640 pikseli; Jasność 500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~264 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | iSight 12 MP - szerokokątny (5-krotny zoom cyfrowy) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1,8 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K z częstością 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s |
| Procesor | A16 Bionic 5-rdzeniowy |
| Układ graficzny | 4-rdzeniowy Apple GPU |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | ~7698 mAh (28,93 Wh); Akumulator litowo-polimerowy; Czas pracy: do 10h (z włączonym Wi-fi); Temp. pracy: 0°C - 35°C |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G (karta eSIM), LTE (z technologią 4x4 MIMO) Wi-Fi 6 (z technologią 2x2 MIMO), Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | Smart Connector, USB‑C (brak gniazda słuchawkowego 3,5 mm) |
| Nawigacja satelitarna | GPS/GNSS |
| Materiał obudowy | Aluminium; Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców; Szkło niezawierające arsenu; Bez rtęci, BFR i PCW |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop trójosiowy, Kompas cyfrowy, Mikrolokalizacja iBeacon |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo i 2 mikrofony; Kompatybilny z Apple Pencil 1. gen. Apple Pencil USB-C oraz Magic Keyboard Folio; Apple Pay (płatności w aplikacjach za pomocą Touch ID) |
| Wysokość (mm) | 248,6 mm |
| Szerokość (mm) | 179,5 mm |
| Grubość (mm) | 7 mm |
| Waga (g) | 477 |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | iPad |
| W zestawie | Przewód USB-C do ładowania (1m.) |
| Kod sklepu (SKU) | MD7F4 |
| Kod producenta (EAN) | 195950104585 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.