Głośnik IP67 Xiaomi Sound Pocket 5W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik IP67 Xiaomi Sound Pocket 5W Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | Port USB Typ-C |
| Dodatkowe informacje | Klasa Odporności IP67: pyłoszczelność i ochrona przed zanurzeniem w wodzie – maks. 30 min na głębokości do 1 metra, czas pracy: do 10 godzin (40% głośności), wdrożone standardy Q/WMSX 010-2018, zasięg komunikacji 10 m |
| Dodatkowe informacje c.d. | Podwójne połączenie audio (2 głośniki mogą łączyć się szeregowo dla stereo), profile Bluetooth HFP/A2DP/AVRCP, odbieranie połączeń, tryb głośnomówiący, bateria:1000 mAh. |
| Akcesoria dodatkowe | 1x kabel USB typu C, 1x instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 90,8 mm |
| Szerokość | 74,4 mm |
| Grubość | 42,6 mm |
| Waga | 200 g |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4269GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941948702349 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.