Słuchawki douszne Somostel SMS-CK16 niebieskie
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Somostel SMS-CK16 - ergonomiczny kształt, dobry dźwięk
Przewodowe słuchawki Somostel SMS-CK16 to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych. Dzięki ergonomicznym kształtom idealnie dopasowują się do kształtu ucha, pewnie trzymając się na swoim miejscu, nawet kiedy uprawiasz jogging albo w pośpiechu biegniesz do autobusu. Komfortowe silikonowe tipsy skutecznie redukują hałas dobiegający z otoczenia, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy albo słuchać muzyki nawet w zatłoczonych i głośnych miejscach.

Niebieskie słuchawki Somostel z mikrofonem
Dokanałowe słuchawki Somostel SMS-CK16 doskonale sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, jak i podczas przemieszczania się po mieście, kiedy słuchasz ulubionej muzyki lub podcastów. Posiadają wytrzymały przewód zakończony wtykiem miniJack. Umieszony na kablu pilot pozwala na odbieranie i kończenie połączeń oraz sterowanie głośnością.

Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Przewodowa |
| Zasięg | Długość przewodu: 1,2 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz |
| Kolor | Niebieski |
| Dołączone akcesoria | Silikonowe wkładki |
| Kod sklepu (SKU) | SOM_AB90044 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.