Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 670NC czarne
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 670NC czarne
Lekkość, komfort i świetny dźwięk. Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 670NC z adaptacyjną redukcją hałasu mają wszystkie te cechy. Dzięki żywotności akumulatora sięgającej 70 godzin JBL Tune 670NC pozwolą Ci na niemal niekończące się słuchanie ulubionej muzyki bez konieczności ładowania. A jeśli potrzebujesz szybko je naładować, w 5 minut dasz sobie dodatkowe 3 godziny słuchania muzyki. JBL Tune 670NC łącza się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia, np. oglądając film na tablecie. Dzięki bezpłatnej aplikacji JBL Headphones możesz dostosować dźwięk do własnych potrzeb. Komunikaty głosowe w Twoim języku przeprowadzą Cię przez wszystkie funkcje. Możesz swobodnie zarządzać połączeniami i asystentem głosowym, korzystając z telefonu, a dzięki funkcji VoiceAware, usłyszysz siebie podczas rozmowy. Masz to wszystko, plus możesz wybrać kolor, który najlepiej oddaje Twój styl.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa (Bluetooth 5.3) |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | 5 V, 1 A |
| Maksymalny czas pracy | 70 h |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz, czułość słuchawek: 98dB, kompatybilność: asystent Google, Siri, Android, iOS, możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. współpraca z asystentem głosowym, wskaźnik stanu baterii, dedykowana aplikacja, odbieranie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 174 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C, kabel audio |
| Kod sklepu (SKU) | JBLT670NCBK |
| Kod producenta (EAN) | 6925281973208 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.