Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 12/256 GB czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy Z Fold 3 - innowacyjny design, precyzja wykonania
Samsung Galaxy Z Fold 3 w kolorze mglistej czerni posiada wszystko to, co przedostawało się do naszej świadomości przez ostatnie miesiące w komunikatach medialnych - można zaryzykować tezę, że nawet więcej. Jego elegancki, minimalistyczny design i zaawansowana jakość wykonania, to zaledwie wierzchołek góry lodowej, wewnątrz której kipi olbrzymi technologiczny potencjał, obok którego nie da się przejść obojętnie. Już pierwsze zetknięcie z tym innowacyjnym smartfonem, zachwyca intrygującą i funkcjonalną konstrukcją. Po złożeniu zmieścisz go bez problemu w kieszeni, otwarty prezentuje przestronny ekran 7,6 cala o bogatym spektrum możliwości, które z powodzeniem zbliżają go do potencjału jaki oferuje tablet. Tak właśnie prezentuje się najnowsze urządzenie klasy premium od marki Samsung.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 12/256 GB czarny - wzmocniona obudowa i wodoodporność IPX8
O 10% względem poprzedniego modelu czyli Galaxy Z Fold2 konstruktorzy Samsunga poprawili trwałość aluminiowej ramki i osłony zawiasu. Wytrzymałość ekranu głównego, potwierdzona certyfikatem Bureau Veritas, oszacowano na 200 000 złożeń. W porównaniu z poprzednikiem przy konstrukcji wyświetlacza zastosowano Corning Gorilla Glass Victus najtrwalsze ze szkieł wykorzystywanych w tego typu urządzeniach. Tak imponująca powierzchnia prosiła się o to, aby móc bez przeszkód korzystać z niej przy pomocy rysika S Pen. W Samsungu Galaxy Z Fold 3 zwiększono również wodoszczelność obudowy, podnosząc ją do klasy IPX8, co oznacza, że urządzenie wytrzymuje zanurzenie w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra do 30 minut.

Imponujący ekran o powierzchni zbliżonej do tabletu
Wyświetlacz główny posiada przekątną 7,6 cala, rozdzielczość 2208 x 1768, 22.5:18, 374 ppi oraz odświeżanie adaptacyjne w zakresie od 10 do 120 Hz. Ekran został wykonany w bogatej kolorystycznie technologii Dynamic Amoled 2x z wyświetlaczem Infinity Flex zapewniającym ultrapłynne wyświetlanie grafik i oszałamiających kolorów, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji niebieskiego światła. Rozkładając ekran Galaxy Z Fold 3 otwierasz przed sobą przestrzeń roboczą porównywalną z tabletem. W celu poprawienia wrażeń wizualnych aparat umieszczono pod wyświetlaczem, aby nie rozpraszał Twojej uwagi podczas pracy, w trakcie gier czy oglądania ulubionych seriali. Dodatkowo Twoje wrażenia zmysłowe zostaną wzmocnione przez potężne głośniki stereo Dolby Atmos o imponującej mocy i głębi dźwięku. To połączenie będzie gratką dla pasjonatów muzyki, seriali i gier.

Zoptymalizowana wielozadaniowość na powierzchni 7,6 cala
Sprawdź potencjał jaki oferuje Ci imponujący ekran Galaxy Z Fold3! Chcesz mieć podgląd na wiele otwartych aplikacji i działać na nich równocześnie? Teraz jest to możliwe - otwórz w sumie do 8 okien. Ekran główny pozwala wyświetlić 3 aplikacje w trybie podzielonego widoku oraz kolejne 5 w wyskakujących oknach. Ekran zewnętrzny daje Ci możliwość podglądu 2 aplikacji w trybie podzielonego widoku i 2 w wyskakujących oknach. Dostosuj wyświetlacz do swoich potrzeb i przekonaj się o prostocie i funkcjonalności tego rozwiązania. Wyświetlaj aplikację w trybie pełnoekranowym lub podzielić przestrzeń roboczą na kilka okien. Jeżeli chcesz dodaj pasek narzędzi. Przekonaj się o prostocie i oszczędności czasu tego rozwiązania.

Przeciągnij i podziel dzięki Multi Active Window
Funkcja Multi Active Window pozwoli Ci zmieniać rozmiar oraz położenie wyświetlanych aplikacji na ekranie. Wystarczy, że dotkniesz okienko i przeciągniesz je palcem w pożądane miejsce. Ekran przedni i główny są ze sobą zsynchronizowane, co oznacza, że możesz zacząć zadanie na mniejszym ekranie, a następnie bezproblemowo kontynuować je na ekranie głównym. Aplikacja na której pracujesz nie straci swoich funkcji ani danych. Gdy Twoje dane będą gotowe do transmisji lub wysłania, zrób to przy nieosiągalnej do tej pory prędkości. Dzięki technologii mobilnej piątej generacji, wyemitujesz lub prześlesz je zachowując płynność przekazu na żywo. Gwarantuje Ci ona również mniejsze opóźnienia podczas gier w chmurze.

Popisz się rysikiem S Pen Fold Edition
Z myślą o urządzeniu Galaxy Z Fold3 5G opracowano specjalnie rysik S Pen Fold Edition. Jego rozmiar i grubość zostały zoptymalizowane pod kątem wygodnego chwytu i bezpieczeństwa korzystania z ekranu głównego – posiada 132 mm długości i waży zaledwie 8 g. Jego okrągła i chowająca się pod wpływem nacisku końcówka została dostosowana do wytrzymałości ekranu. Alternatywnie do rysiku S Pen Fold Edition możesz korzystać także z rysiku S Pen Pro. (Rysik S Pen Fold Edition jest dostępny opcjonalnie i służy wyłącznie do obsługi ekranu głównego. Rysiki innych producentów mogą uszkodzić ekran).

Samsung Galaxy Z Fold 3 - niezastąpiony dla fotografów i vlogerów
W najnowszej odsłonie Galaxy Z Fold 3 obiektyw został całkowicie ukryty pod powierzchnią ekranu. Układ aparatów w Galaxy Z Fold 3 przedstawia się niezwykle ciekawie. Przy złożonym module możesz wykonać błyskawiczne zdjęcie za pomocą zaawansowanego aparatu AI 10 MP FF (F2.2). Potrójny tylny aparat dedykowany jest do zbliżeń i fotografowania z szerszej perspektywy. Korzystając z trybu Flex, wystarczy, że znajdziesz wygodne miejsce dla smartfona na stole lub biurku – ustawiony pod kątem smartfon, zarejestruje zupełnie nowy, perfekcyjnie ostry film na vloga. Możesz też uchwycić doskonałe selfie ze znajomymi bez konieczności trzymania urządzenia w rękach. Funkcja automatycznego kadrowania samoistnie podąży za fotografowaną osobą, utrzymując ją w centrum kadru. Jeśli w polu widzenia obiektywów znajdzie się więcej osób (do 4), aparat poszerzy pole widzenia.

Nawiguj jedną ręką i zobacz jak wszystko się ze sobą łączy
Kształt Samsunga Galaxy Z Fold 3 został dopracowany w każdym detalu. Dzięki temu urządzenie wygodnie układa się w dłoni i bez problemu można je schować w kieszeni. W porównaniu z poprzednikiem smartfon jest lżejszy i smuklejszy. Po złożeniu go, przedni wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, jest w pełni gotowy do standardowej i efektywnej obsługi za pomocą jednaj ręki. Jeżeli aktualnie nie masz pod ręką telefonu, a chcesz sprawdzić wiadomości, możesz to zrobić bezproblemowo za pomocą dedykowanego do urządzenia Galaxy Watch4. Jeśli uprawisz jogging lub biegasz bez problemu odtworzyć playlistę na słuchawkach Galaxy Buds2.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,2", 7,6" - ekran po rozłożeniu |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 2208 x 1768 piks. - ekran po rozłożeniu 2268 x 832 piks. - ekran dodatkowy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 12 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 12 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 4 Mpix, 10 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/1.8 - przedni obiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (do 60 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Układ graficzny | Adreno 660 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4 400 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 4G (LTE) , 5G, Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus, panel tylny: szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Odporność | Wodoszczelność (IPX8) |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Zbliżenia, Światła, Halla, Magnetometr, Barometr |
| Wysokość (mm) | 158 mm |
| Szerokość (mm) | 67,1 - 128,1 mm |
| Grubość (mm) | 6,4 - 14,4 mm |
| Waga (g) | 271 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy Z |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMF926BZKDEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806092562561 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.