Samsung Galaxy XCover 5 4/64 GB czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis

Samsung Galaxy XCover 5 - zjawiskowo odporny
Wyjątkowy smartfon Samsung Galaxy XCover 5 zaprojektowano tak, aby mógł stawić czoła każdemu żywiołowi. Pancerna obudowa wykonana z ultra wytrzymałego tworzywa sztucznego nie rysuje się, jest całkowicie pyłoszczelna i odporna na wilgoć i wodę, w pełni spełniając normę ochrony IP68. Solidny XCover 5 otrzymał także, wywodzący się z armii USA, militarny standard wytrzymałości MIL-STD 810H, możesz być więc spokojny, że bez szwanku przetrwa niejeden upadek. Z boku urządzenia znajdziesz wygodny przycisk XCover Key, z pomocą którego błyskawicznie włączysz wyjątkowo silną latarkę LED Torchlight lub przypiszesz mu ulubioną aplikację.

Samsung Galaxy XCover 5 - jasny ekran HD+
W pracy, domu, na nartach lub kajakowym spływie. Bez względu miejsce szybko docenisz jak dobry jest ekran Galaxy XCover 5. Na wyświetlaczu o przekątnej 5.3 cali i wysokiej rozdzielczości HD+ zobaczysz wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Wysoka jasność panelu gwarantuje, że bez trudu odczytasz mapę, nawet w słoneczny lipcowy dzień.

Samsung Galaxy XCover 5 - czuły twardziel
Swobodnie korzystaj z Galaxy Xcover 5 zawsze, gdy tylko zapragniesz. Nieważne czy obsługujesz smartfon mokrymi dłońmi podczas kajakowego spływu czy w rękawiczkach na ośnieżonym, górskim stoku - za sprawą panelu dotykowego o zwiększonej czułości Xcover 5 bezbłędnie zareaguje na Twój dotyk.

Samsung Galaxy XCover 5 - po prostu dobry aparat
Wbudowany aparat o rozdzielczości 16 Mpix jest gotowy na każde wyzwanie. Tak solidna kamera świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na wakacjach, pozwalając na utrwalenie w doskonałej jakości najbardziej ekstremalnych wspomnień. W chwilach, gdy zupełnie zabraknie światła, wykorzystaj moc podwójnej lampy Dual LED Flash, dzięki niej Twoje zdjęcia będą zawsze idealnie naświetlone, nawet w środku nocy.

Samsung Galaxy XCover 5 - niezawodna wydajność
Galaxy Xcover 5 będzie Twoim wiernym towarzyszem w każdej chwili. Na jego pokładzie znajdziesz wydajny ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 850 i 4GB pamięci RAM. Energooszczędny procesor jest przyjazny dla akumulatora i wystarczająco szybki, abyś nie musiał martwić się o płynne działanie systemu i wymagających aplikacji. Wbudowaną pamięć na dane o pojemności 64GB możesz rozszerzyć do imponującego 1 TB korzystając z popularnych kart microSD, tak aby pomieściła multimedia na najdłuższą wyprawę w nieznane.

Samsung Galaxy XCover 5 - wymienna bateria 3000 mAh
Galaxy XCover 5 nie zawiedzie Cię nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Gdy podczas wędrówki w dzikich odstępach zabraknie energii wystarczy wymienić baterię o pojemności 3000 mAh na zapasową i korzystać z pełnej funkcjonalności smartfona. Oczywiście można też skorzystać z powerbanku lub szybkiego ładowania przewodowego o mocy 15W. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ładowania wielu urządzeń jednocześnie dzięki 2 wejściom typu POGO.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, PLS, TFT |
| Przekątna ekranu | 5.3" |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 1480 x 720 (HD+) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 16 Mpix (szerokokątny) |
| Aparatu przedni (MP) | 5 Mpix |
| Przysłona | Tył: f/1.8. Przód: f/2.2 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Full HD |
| Procesor | Samsung Exynos 850 |
| Układ graficzny | ARM Mali-G52 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 2G , 3G , 4G (LTE) , Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, miniJack 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla, obudowa: odporne na upadki tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68 i MIL-STD 810G |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Zwiększona czułość ekranu, przycisk X Cover Key, wymienna bateria, 2 wejścia typu POGO |
| Wysokość (mm) | 147,1 mm |
| Szerokość (mm) | 71,6 mm |
| Grubość (mm) | 9,2 mm |
| Waga (g) | 172 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy XCover |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | 8806092173149 |
| Kod producenta (EAN) | 8806092173149 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.