Samsung Galaxy M13 4/64GB miedziany
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Miedziany Samsung Galaxy M13
Samsung Galaxy M13 to smartfon to o pięknej i smukłej formie. Tył telefonu o delikatnej falowanej teksturze zgrabnie nachodzi na boki urządzenia. Wyświetlacz idealnie współgra z całością konstrukcji dzięki subtelnemu zachodzeniu na ramki smartfona. Ponadczasowy design to nie wszystko. 6,6-calowy ekran Full HD+ oferuje wyświetlanie pełnej palety barw, a odświeżanie na poziomie 90 Hz idealnie się sprawdza podczas oglądania filmów.

Uchwyć najpiękniejsze chwile - Galaxy M13
W Galaxy M13 czeka na Ciebie imponujący zestaw fotograficzny, na przedzie z aparatem o rozdzielczości 50 Mpix z jasnym obiektywem o wysokiej rozdzielczości. Ultra szerokokątna kamera 5 Mpix z optyką o polu widzenia 123° to idealne narzędzie do uchwycenia imponujących scenerii. Do dyspozycji masz także czujnik głębi 2 Mpix ostrości, który zapewnia naturalne rozmycie tła.

Galaxy M13 - pojemna bateria 5 000 mAh
Wybierz Samsung Galaxy M13 i przekonaj się, jak imponujący czas pracy zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 5 000 mAh oferując nawet dwa dni intensywnego działania.

Procesor Exynos 850
Ośmiordzeniowy procesor Exynos 850 pozwala na sprawne i intuicyjne codzienne użytkowanie Samsunga Galaxy M13. Nie musisz się obawiać, że zabraknie Ci pamięci na Twoje zdjęcia, albumy muzyczne lub filmy i seriale, a to za sprawą wbudowanej pamięci 64 GB, którą możesz rozszerzyć o kartą SD o pojemności aż do 1 TB.

Personalizowany Android 12 w Samsung Galaxy M13
Spersonalizuj Galaxy M13 za pomocą One UI Core 4 i spraw, że smartfon zyska wygląd pasujący do Twojego stylu. W ten sposób stworzysz niepowtarzalne narzędzie, które płynnie wesprze Cię w realizacji zadań i zapewni, że Twoje ulubione funkcje będą łatwo dostępne.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, PLS, TFT |
| Przekątna ekranu | 6.6" |
| System operacyjny | Android 12 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2408 (FHD+) |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix (f/1.8) + 5 Mpix (f/2.2) + 2 Mpix (f/2.4) |
| Aparatu przedni (MP) | 8 Mpix (f/2.2) |
| Przysłona | Tył: f/1.8, f/2.2, f/2.4 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K, Full HD, HD |
| Procesor | Samsung Exynos 850 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 3G , 4G (LTE) , 5G, Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Wysokość (mm) | 165,4 mm |
| Szerokość (mm) | 76,9 mm |
| Grubość (mm) | 8,4 mm |
| Waga (g) | 192 g |
| Kolor | Miedziany |
| Seria | Galaxy M |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMM135FIDUEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806094359312 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.