Samsung Galaxy A54 5G 8/256 GB czarny
4.79
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis

Smartfon Samsung Galaxy A54 - jeszcze bardziej Awesome
Oto i on. Mamy przyjemność przedstawić najnowszy Samsung Galaxy A54. Ten smartfon to przykład doskonałej symbiozy pomiędzy niebywałą wydajnością, zaawansowanym systemem aparatów, superpłynnym wyświetlaczem, pojemną baterią oraz przyciągającą wzrok elegancką, a zarazem trwałą obudową.

Zaawansowany system aparatów - wiele obiektywów, by uchwycić wyjątkowe momenty
Galaxy A54 5G przenosi fotografię na nowy poziom. Wybierz odpowiedni aparat do sytuacji i nie pozwól, by umknęła Ci żadna chwila - rób zdjęcia w nocy, świetne selfie i nagrywaj niemal jak profesjonalista z pomocą technologii stabilizacji obrazu.
Samsung Galaxy A54 5G posiada połączenie optycznej stabilizacji obrazu (OIS) oraz cyfrowej stabilizacji obrazu video (VDIS). Te technologie, we współpracy z autofokusem i automatycznym kadrowaniem, pozwolą Ci na robienie wysokiej jakości zdjęć i filmów - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Przekonaj się, że robienie wyraźnych zdjęć w nocy może być szybkie, przyjemne i łatwe. Samsung Galaxy A54 5G automatycznie przełączy się w Tryb Nocny, gdy po włączeniu aparatu wykryje małą ilość światła wokół fotografowanego obiektu. Często korzystasz z aparatu do selfie? Rób je w wysokiej rozdzielczości i powiększaj, zachowując żywe kolory i idealną ostrość.

Edytuj swoje zdjęcia z Galaxy A54 5G
Samsung Galaxy A54 5G pozwoli Ci dopracować swoje zdjęcia. Wykorzystaj funkcję Remasteringu Zdjęć, aby zredukować niedoskonałości powstające przy cyfrowym powiększaniu kadrów. Zatrzymaj to, co chcesz.
Denerwujesz się, gdy perfekcyjne ujęcie psuje Ci przelatujący ptak lub niechciany cień? Zapomnij o tym! Funkcja Gumki do usuwania obiektów umożliwi Ci łatwe usunięcie ze zdjęcia niechcianego obiektu.

Superpłynny wyświetlacz Super AMOLED Infinity-O
Zawsze i wszędzie wygodnie korzystaj ze swojego smartfona dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi Super AMOLED Infinity-O o przekątnej 6,4 cala z częstotliwością odświeżania obrazu do 120 Hz. Wyświetlane treści zawsze pozostają żywe i wyraźne. Nawet wtedy, gdy oglądasz je na zewnątrz w pełnym słońcu.

Samsung Galaxy A54 5G - niebywała wydajność ośmiordzeniowego procesora
Wykorzystaj potencjał w pełni. Za sprawą ośmiordzeniowego procesora i zwiększonej wydajności telefon z łatwością poradzi sobie z wieloma zadaniami. Możesz mieć pewność, że Twój Galaxy A54 5G będzie działał niezwykle płynnie, nawet przy kilku odpalonych aplikacjach.

Rozbudowana pamięć
Nie martw się, że zabraknie Ci miejsca w smartfonie. Wybierz model z pamięcią 256 GB, a jeśli okaże się to wciąż mało na Twoją kolekcję zdjęć, po prostu dołóż dodatkową kartę microSD o pojemności aż do 1 TB!

Wciągający i wzmocniony dźwięk
Bogatszy o technologię Dolby Atmos i głośniki stereo Samsung Galaxy A54 5G zachwyci Cię czystym, wspaniałym brzmieniem. Nowy Samsung sprawia, że słuchając ulubionej muzyki poczujesz się jak w sali koncertowej lub na występie ulubionego artysty.

Samsung Galaxy A54 5G - wyjątkowy design i niebywała wytrzymałość
Samsung Galaxy A54 5G przyciąga uwagę bezpretensjonalnym, eleganckim i minimalistycznym designem. Szklane wykończenie w jakości premium uszlachetnia każdy z czterech dostępnych kolorów urządzenia - biały, czarny, limonkowy i fioletowy. Pełna wdzięku ramka i prosty układ aparatów nadają smartfonowi niepowtarzalnej klasy.
Lubisz wypady w teren? Twój Samsung Galaxy A54 z przyjemnością Ci w nich potowarzyszy! Przy klasie wytrzymałości IP67 cierpliwie zniesie zarówno deszczową pogodę, jak i kurz na bezdrożach. Dodatkowo ochrona, jaką zapewnia szkło Gorilla Glass 5, sprawia, że urządzenie jest teraz trwalsze i mniej podatne na zadrapania.

Pojemna bateria 5 000 mAh i szybkie ładowanie
Superpojemna bateria 5000 mAh wystarczy na długie godziny rozrywki. Smartfon wspiera również szybkie ładowanie 25 W, dzięki czemu nie tylko będziesz cieszyć się z jego użytkowania długimi godzinami, ale również szybciej naładujesz baterię.

Samsung Galaxy A54 - zawrotna szybkość 5G
Sieć 5G pozwala na 20-krotnie szybsze prędkości pobierania danych. Dzięki temu możesz w krótką chwilę ściągnąć nowy sezon ulubionego serialu.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,4" |
| System operacyjny | Android 13 |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 350 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50.0 Mpix - główny, 12.0 Mpix - ultraszerokokątny 5.0 Mpix - makro |
| Aparatu przedni (MP) | 32.0 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 1380 (4 rdzenie, 2.4 GHz, A78 + 4 rdzeni, 2.0 GHz, A55) |
| Układ graficzny | GPU Mali-G68 MP5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), czytnik kart pamięci (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt. - drugi slot wspólny z czytnikiem kart pamięci) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Gorilla Glass 5 |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP67) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Halla, Magnetometr, Światła, Zbliżenia, Żyroskop |
| Wysokość (mm) | 158,2 mm |
| Szerokość (mm) | 76.7 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 202 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy A |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | 8806094825923 |
| Kod producenta (EAN) | 8806094825923 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.