Samsung Galaxy A52 6/128 GB czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy A52 – zachwycający ekran Super Amoled FHD+
Samsung Galaxy A52 6/128GB w kolorze czarnym to urządzenie, które przykuwa uwagę designem. Wyjątkowy wyświetlacz o przekątnej 6.5 cala wykonano w technologii Super Amoled, która potrafi oddać wyjątkowo duży kontrast, nasycenie i wiernie odwzorować kolory. Symetryczne, niewielkie wycięcie na kamerę do selfie, panoramiczne proporcje i wysoka rozdzielczość Full HD+ sprawiają, że oglądanie na nim seriali lub zdjęć staje się niezapomnianym doznaniem. Funkcja Eye Comfort Shield redukuje emisję szkodliwego dla wzroku niebieskiego światła, a wysoka jasność maksymalna 800 nitów pozwala cieszyć się perfekcyjnym obrazem nawet w środku lipcowego dnia. W ekran wbudowano też nowoczesny skaner linii papilarnych, który błyskawicznie rozpoznaje niepowtarzalny układ odcisków palców, gwarantując bezpieczeństwo Twoich cennych danych. Skorzystaj z usługi uwierzytelniania biometrycznego Samsung Pass i wygodne loguj się do aplikacji i witryn internetowych.

Samsung A52 Czarny – płynność obrazu w 90 Hz
Zobacz obraz w wyjątkowej jakości! Dzięki odświeżaniu ekranu z częstotliwością 90 Hz i układowi Real Smooth wyścigi samochodowe w 3D, dynamiczne sceny filmowe, animacje systemowe czy nowe treści na Instagramie będą wyświetlane wyjątkowo płynnie i gładko.

Galaxy A52 Czarny – nowoczesność zamknięta w pięknej formie
Minimalistyczny i nowoczesny design A52 przyciąga oko od pierwszego spojrzenia. Smukła, subtelnie zaokrąglana obudowa świetnie dopasowuje się do dłoni, a matowe wykończenie w odcieniu niesamowitej czerni dodaje smartfonowi ponadczasowej elegancji. Galaxy A52 zapewni Ci zapas mocy na lata intensywnej eksploatacji. Na wyposażeniu urządzenia znajdziesz nowoczesny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 720G wspierany przez wydajny układ graficzny Adreno 618 i 6GB pamięci RAM. Dzięki 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością jej rozszerzenia za pomocą kart microSD nawet o 1 TB możesz zabrać ze sobą pełną kolekcję zdjęć, filmów w wysokiej rozdzielczości czy muzyki w bezstratnych plikach Flac.

Galaxy A52 – wielozadaniowe aparaty pozwolą Ci uchwycić więcej
Subtelna, prostokątna wysepka w kolorze obudowy Galaxy A52, kryje w sobie potencjał czterech wyspecjalizowanych aparatów o niezwykłych możliwościach. Przy pomocy głównej kamery 64 Mpix zarejestrujesz zdjęcia o doskonałej rozdzielczości, pełne precyzyjnych przejść tonalnych i najdrobniejszych detali. Na wakacjach wykorzystaj 12 Mpix aparat ultra szerokokątny o polu widzenia 123°. Rób zbliżenia najdrobniejszych szczegółów za pomocą kamery makro lub przekonaj się, jak naturalną plastykę zdjęć portretowych odda aparat do głębi i efekty Live Focus. Na tym nie koniec – dla miłośników selfie Samsung przygotował ukrytą w mikroskopijnym wycięciu wyświetlacza kamerę 32 Mpix.

Galaxy A52 Czarny – niezrównana stabilizacja optyczna OIS
Baw się do białego rana i odkrywaj piękno i niezwykły klimat nocnej, tętniącej życiem ulicy. Już nigdy nie będzie zbyt ciemno, aby zrobić doskonałe ujęcie. Główny aparat A52 posiada optyczną stabilizację obrazu, dzięki której każde zdjęcie i film będzie idealnie ostre, bez względu na porę.

A52 czarny – Super Steady – tryb, który pozbawi drgań Twoje filmy!
Pozwól by Samsung Galaxy A52 zastąpił Ci sportową kamerę i zarejestrował idealnie płynne, pozbawione drgań filmy. Wystarczy włączyć wyjątkowy tryb Super Steady. Wykorzystuje on aparat z obiektywem ultraszerokokątnym i zaawansowane algorytmy predykcyjne dla uzyskania niezwykłych, dynamicznych ujęć.

Czarny Galaxy A52 – odporność na pył i wodę IP67
Ciesz się każdą chwilą i w pełni korzystaj z możliwości technicznych jakie daje Ci urządzenie. Samsung Galaxy A52 dotrzyma Ci kroku we wszystkich Twoich poczynaniach. Smartfon spełnia normy standardu ochrony IP67 – z odpornością na wodę i pył. Możesz więc swobodnie rozmawiać oraz wykonywać piękne zdjęcia i filmy, nawet w deszczowej scenerii.

Czarny Samsung A52 – stereofonia dla melomanów
Galaxy A52 oferuje wspaniały, przestrzenny dźwięk, który zadowoli najbardziej wymagających słuchaczy. Można pokusić się o stwierdzenie, że jakość dźwięku bezpośrednio z aparatu dorównuje tej ze słuchawek. Sprawdź to, uruchamiając ulubioną grę, film lub muzykę i usłysz każdy najdrobniejszy detal. Jeśli poczujesz chęć na zmianę, skorzystaj z wbudowanego korektora i wyreguluj brzmienie zgodnie ze swoimi preferencjami. A tym samym przeniesiesz wrażenia słuchowe na wyższy poziom.
A52 Czarny – jeszcze więcej uciechy z Game Booster
Doświadcz zupełnie nowego poziomu cyfrowej rozgrywki z funkcją Game Booster. Zaprojektowana, aby być łatwa w obsłudze – dzięki niej szybko ustawisz parametry zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź jak każda z Twoich ulubionych gier zyskuje na płynności i realizmie. Game Booster pozwoli Ci jeszcze dłużej cieszyć się rozgrywką – inteligentne algorytmy uczą się Twoich nawyków użytkowania, i skutecznie optymalizują pracę baterii, zarządzają temperaturą oraz wykorzystaniem pamięci.

Nakładka One UI i aplikacja Samsung Members
Wybór Galaxy A52 to gwarancja pełnej kontroli i jakości działania. Urządzenie posiada dostęp do najnowszych aplikacji Google, aktualizacji systemu Android i cyklicznych poprawek bezpieczeństwa. Systemowa nakładka One UI jest szybka, perfekcyjnie płynna i intuicyjna. Do rąk dostajesz smartfon z szerokimi możliwościami personalizacji, wyboru motywów, dynamicznych tapet oraz sposobnością skonfigurowania trybu nocnego, aby komfortowo korzystać z urządzenia w ciemności. Ponadto A52 daje Ci dostęp do aplikacji Samsung Members i interaktywnej diagnostyki i optymalizacji online, dzięki którym smartfon nawet po wielu latach będzie sprawował się idealnie.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| System operacyjny | Android 10 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 64 Mpix (f/1.8) + 12 Mpix (f/2.2) + 5 Mpix (f/2.4) + 5 Mpix (f/2.4), stabilizacja optyczna OIS, tryb Super Steady, lampa błyskowa LED |
| Aparatu przedni (MP) | 32 Mpix (f/2.2) |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K, Full HD |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 720G |
| Układ graficzny | Adreno 618 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4500 mAh, litowo-jonowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 2G , 3G , 4G (LTE) , Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | Słuchawkowe/mikrofonowe, USB-C |
| Nawigacja satelitarna | COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Odporność | Odporność na pył i wodę IP67 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Wysokość (mm) | 159,9 mm |
| Szerokość (mm) | 75,1 mm |
| Grubość (mm) | 8,4 mm |
| Waga (g) | 189 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy A |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMA525FZKGEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806090987540 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.