towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Newell GP12 24000 mAh czarny – ogromne pokłady energii
Powerbank Newell GP12 oferuje imponującą pojemność 24000 mAh. Dzięki takiemu zapasowi energii możesz spokojnie wyruszyć w kilkudniową podróż, nie martwiąc się o dostęp do gniazdek elektrycznych. Powerbank pozwala wygodnie i szybko uzupełnić energię w tysiącach urządzeń elektronicznych, z których korzystasz na codzień w domu i w pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań możesz zapomnieć o tradycyjnym ładowaniu z gniazdka elektrycznego na długie godziny,

Powerbank Newell GP12 24000 mAh czarny – dodatkowe źródło zasilania
Powerbank Newell GP12 pozwoli przenieść Ci swoje podróżnicze zasilanie na wyższy poziom. Ten model został zaprojektowany nie tylko z myślą o drobnej elektronice, ale także o laptopach, które bardzo często się rozładowują w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy tylko, że podłączysz swój laptop do tego Pawerbanka i możesz cieszyć się dodatkową dawką energii.

Jeden powerbank do wszystkich laptopów
24000 mAh wystarczy, aby uzupełnić energię w Twoim 13-calowym MB Pro od 0% do 100% i jeszcze zostawić sobie zapas na smartfon lub słuchawki! Co ważne, urządzenie jest kompatybilne z większością laptopów dostępnych na rynku. Dzięki dołączonym przejściówkom bez problemu podłączysz power bank do laptopów najpopularniejszych marek. W kilka sekund ustawisz też odpowiednie napięcie, które będzie wyświetlane na czytelnym, podświetlanym ekranie LCD umieszczonym obok portów.

Powerbank 24000 mAh – bezprzewodowe ładowanie
Zapomnij o kablach plączących się wokół power banku podczas ładowania. Dzięki indukcji uzupełnisz energię w swoim smartfonie lub słuchawkach.... bezprzewodowo! Jeśli Twój sprzęt obsługuje odpowiedni standard, zrobisz to szybko i wygodnie. Wystarczy, że położysz swoje urządzenie na miejscu oznaczonym błyskawicą, aktywujesz power bank, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. W ten sposób jeszcze lepiej zorganizujesz swoje stanowisko pracy i zyskasz wygodny sposób na ładowanie nowoczesnych smartfonów, słuchawek i innych gadżetów.
Pełna moc w 2 godziny
Podczas długich podróży lub wyjazdów w miejsca o ograniczonym dostępie do tradycyjnych gniazdek elektrycznych, każda minuta potrzebna na naładowanie power banku jest na wagę złota. A im więcej urządzeń elektronicznych zabierasz ze sobą, tym szybciej kurczą się Twoje zapasy energii. Na szczęście, power bank Newell GP12 24000 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania USB-C, dzięki czemu jest w stanie przywrócić energię z poziomu 0% do 100% w mniej niż 2 godziny! Nie możesz znaleźć w pobliżu tradycyjnego gniazdka? Nie ma problemu! Newell GP12 współpracuje również z ładowarkami samochodowymi i panelami słonecznymi! Dzięki wszechstronnym możliwościom uzupełniania energii, możesz być pewien, że nigdy jej nie zabraknie!
Specyfikacja
| Pojemność | 24 000 mAh |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-A (wyjście), USB-C (wejście, wyjście), DC (wejście, wyjście) |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Bezprzewodowe ładowanie indukcyjne (10W), obsługa superszybkiego ładowania PD (maks. 60 W) |
| Wysokość | 12,2 cm |
| Szerokość | 12,2 cm |
| Grubość | 2.8 cm |
| Waga | 500 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C - USB-A, kabel USB-C - USB-C, przewód do ładowania laptopa, 8 przejściówek kompatybilnych z różnymi gniazdami ładowania w laptopach |
| Kod sklepu (SKU) | NL2680 |
| Kod producenta (EAN) | 5907489643757 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.