Soundbar bezprzewodowy Samsung Q-seria HW-QS700F
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Soundbar bezprzewodowy Samsung Q-seria HW-QS700F
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, Wi-Fi |
| Moc | 360 W |
| Rodzaje złączy | Wejście HDMI, Wyjście HDMI, Wejście optyczne |
| Dodatkowe informacje | 8 głośników, konfiguracja 3.1.2, Dolby ATMOS, 5.1ch, Digital Plus, True HD |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dekodowane formaty: MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, ALAC, AIFF |
| Akcesoria dodatkowe | ilot, Uchwyt do montażu na ścianie, Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | Soundbar: 51 mm, Subwoofer: 252 mm |
| Szerokość | Soundbar: 1160 mm, Subwoofer: 249 mm |
| Grubość | Soundbar: 120 mm, Subwoofer: 249 mm |
| Waga | Soundbar: 4.4 kg, Subwoofer: 4.8 kg |
| Kod sklepu (SKU) | HW-QS700F/EN |
| Kod producenta (EAN) | 8806097071877 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.