Smartwatch Samsung Galaxy Watch 3 R855 41mm LTE Miedziany - Mystic Bronze
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 3 R855 41mm LTE Miedziany - Mystic Bronze
Specyfikacja
| Kompatybilność | Android |
| Rozdzielczość ekranu | 360 x 360 pikseli |
| Przekątna ekranu | 1,2 cala |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Pojemność baterii | 247 mAh |
| Łączność | 4G (LTE) eSIM, WiFi, Bluetooth, NFC |
| Funkcje | Nawigacja satelitarna, Akcelerometr, Barometr, Elektrokardiogram (EKG), Echokardiogram (ECG), Pulsometr, Automatyczne wykrywanie czasu odpoczynku, Krokomierz. |
| Funkcje | Śledzenie aktywności: Licznik spalonych kalorii, Monitorowanie snu, Monitorowanie stresu, tętna, Plany treningowe, Pomiar czasu aktywności, Pomiar dystansu, Pomiar prędkości, Pomiar tempa, Pomiar wydajności i obciążenia organizmu. |
| Funkcje | Funkcje sportowe: Treningi biegowe, rowerowe, siłowe; funkcje multimedialne: zestaw głośnomówiący, sterowanie aparatem, sterowanie odtwarzaczem, funkcja SOS. |
| Materiał | Skórzany pasek, koperta ze stali nierdzewnej, szkło: Gorilla Glass |
| Wymiary | 41 x 41 x 11,3 mm |
| Waga | 48,2 g |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna aktualizacja czasu i daty, wbudowana pamięć: 8GB, szeroki wybór tarcz, standard militarny (MIL-STD-810G), pyłoszczelność i wodoodporność (IP68), wodoszczelność 5 ATM. |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka indukcyjna |
| Kod sklepu (SKU) | SMR855FZDDEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806092298484 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.