Aparat bezlusterkowy Sony ZV-E10 + obiektyw E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS II Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat bezlusterkowy Sony ZV-E10 + obiektyw E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS II Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat bezlusterkowy |
| Model | Sony ZV-E10 |
| Typ zestawu | Body + obiektyw |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS II (APS-C - format pełnoklatkowy: 24–75 mm; Możliwość użycie filtrów 40,5 mm; Stabilizacja OSS; Minimalna odległość od obiektu: 0,25 m - 0,3 m, Maksymalne powiększenie: 0,215) |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Typ matrycy | APS-C CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 24.3 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Zakres czułości ISO | 100 - 32 000 ISO |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 6000 × 4000 (L, 3:2), 5328 × 4000 (L, 3:4), 6000 × 3376 (L, 16:9), 4000 × 4000 (L, 1:1) |
| Zdjęcia seryjne | 11 kl./s |
| Autofokus | Fast Hybrid AF (AF z detekcją fazy / AF z detekcją kontrastu) |
| Liczba pól autofokusa | 425 punktów (AF z detekcją fazy) / 425 punktów (AF z detekcją kontrastu) |
| Migawka | Elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | Zdjęcia: 1/4000 sekundy do 30 sekund, BULB; filmy: 1/4000 sekundy do 1/4 sekundy (co 1/3 EV) |
| Czas synchronizacji błysku | 1/160 s |
| Ekran | LCD, przekątna 3,0" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Tak |
| Format zapisu zdjęć | JPEG, RAW |
| Tryby fotografowania | Auto (inteligentna/lepsza automatyka), Program (P), preselekcja przysłony (A), preselekcja czasu ekspozycji (S), ręczny (M), film , panorama, wybór sceny |
| Format zapisu filmów | MPEG-4 AVC/H.264 XAVC S wer.1.0 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264, 4:2:0 (8-Bit) UHD 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| Kompresja filmów | XAVC S (MPEG-4 AVC/H.264), XAVC HS (MPEG-H HEVC/H.265) |
| Format zapisu dźwięku | 2-kanałowy LPCM (48 kHz, 16-bitowy) |
| Mikrofon | Mikrofon stereo |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC, SDXC |
| Złącza | Micro HDMI, USB-C, wejście mikrofonowe 3.5 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | NP-FW50 |
| Dołączone akcesoria | Obiektyw Sony E PZ 16-50mm f/3.5-5.6 OSS II - SELP16502, Akumulator NP-FW50, Pasek na ramię, Przewód USB-A na USB-C, Osłona przeciwwiatrowa, Adapter osłony przeciwwiatrowej, Przykrywka korpusu. |
| Wysokość | 64.2 mm |
| Szerokość | 115.2 mm (aparat), 66 mm (obiektyw) |
| Grubość | 44.8 mm (aparat), 31,3 mm (obiektyw) |
| Waga | 343 g (body z baterią i kartą SD), 107 g (obiektyw) |
| Kod sklepu (SKU) | ZVE10KBCDI |
| Kod EAN | 4548736166950 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.