Tablet OnePlus Pad 11.6" 8/128 GB Zielony - Halo Green
3.5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green
OnePlus Pad pozwala wejść na nowy poziom wrażeń, dzięki płynnemu działaniu, wysokiej wydajności procesora MediaTek Dimensity 9000, immersyjnej rozrywce na 10-bitowym, 144 Hz ekranie ReadFit i lekkiej obudowie premium z aluminium.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - lepsze proporcje wyświetlacza ReadFit
Dzięki proporcjom 7:5, 11,6 calowy ekran OnePlus Pad zapewnia znakomity komfort przeglądania treści. Urządzenie wyświetla prawie taki sam obszar, jak standardowy 12-calowy ekran, co sprawia, że korzystanie z niego jest porównywalne z czytaniem książki, treści są wyraźne, a komfort użytkowania przez cały dzień jest bardzo wysoki. Stosunek ekranu do obudowy wynosi imponujące 88%, a bardzo wąskie ramki o grubości zaledwie 6,7 mm sprawiają, że treści na ekranie są jeszcze bardziej immersyjne.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - fantastyczny obraz
Odkryj, jak zachwycająco prezentują się treści na ekranie OnePlus Pad i poznaj 10-bitową technologię True Color, która oferuje najbardziej naturalne i intensywne kolory. Wyjątkowa precyzja odwzorowania barw nadaje żywość i naturalność obrazom, ożywiając każdą wyświetlaną treść. Ekran o rozdzielczości 2800x2000 pikseli zapewnia znakomitą gęstość 296 PPI, co przekłada się na bardziej wyraźne obrazy. Zachwyca również maksymalna jasność na poziomie 500 nitów, a 2048 poziomów inteligentnej regulacji jasności gwarantuje komfort oglądania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania do 144 Hz sprawia, że treści są wyjątkowo płynne. Responsywne i gładkie przewijanie, wideo o jakości kinowej oraz gry mobilne dostarczają jeszcze więcej emocji.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - ultra płaska obudowa z aluminium
Elegancka, super cienka obudowa zapewnia niezrównaną wygodę. Ma zaledwie 6,54 mm grubości i waży zaledwie 552 g. Jednoczęściowa konstrukcja z aluminium poddanego maszynowej obróbce CNC w połączeniu z zakrzywionym szkłem 2,5D zapewnia niesamowity komfort i poczucie obcowania w produktem najwyższej klasy.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - magia przestrzennego brzmienia
Zanurz się w przestrzennym dźwięku. Technologia Dolby Atmos, wspomagana przez cztery mocne głośniki, wzbogaci każdą scenę dźwiękiem o naturalnym brzmieniu i kinowej jakości.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - imponująco wydajny
Tablet OnePlus Pad wykorzystuje flagowy procesor Dimensity 9000, który gwarantuje wysoką szybkość i płynność działania. Dzięki ośmiu potężnym, lecz energooszczędnym rdzeniom, procesor podoła każdej, najbardziej wymagającej czynności. Ponadto, 8 GB pamięci RAM LPDDR5 daje możliwość jednoczesnego uruchamiania i obsługi aż 18 aplikacji działających w tle, co pozwala na efektywną pracę wielozadaniową, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zaawansowana platforma Dynamic Computing Engine dodatkowo podnosi szybkość i płynność działania urządzenia. Inteligentne algorytmy AI wspierają codzienne użytkowanie, oferując kluczowe funkcje związane z bezpieczeństwem i wydajnością.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - mega potężny akumulator 9510 mAh
Tablet dysponuje mocną baterią o pojemności 9510 mAh, która zapewnia do 12,4 godziny odtwarzania filmów. Dzięki technologii SUPERVOOC o mocy 67 W, nie będziesz musiał szukać ładowarki. Bateria ładuje się do pełna w nieco ponad 60 minut. Proces ładowania jest także bezpieczniejszy dzięki zastosowaniu funkcji Battery Health Engine.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - wyświetlanie treści prosto ze smartfona
Interakcja z twoim smartfonem OnePlus staje się prostsza. Po wykonaniu zdjęć i filmów smartfonem, tablet natychmiast otrzyma pliki, umożliwiając ich edycję i wspierając rozwijanie twojej kreatywności. Dzięki tabletowi masz również możliwość monitorowania wiadomości z telefonu komórkowego w czasie rzeczywistym oraz otrzymywania istotnych powiadomień bez opóźnień.

OnePlus Pad 11,6" 8/128 GB Halo Green - jeszcze więcej możliwości
OnePlus Pad może stać się jeszcze bardziej wszechstronny. Wśród stworzonych specjalnie dla niego opcjonalnych akcesoriów znajdziesz:
Magnetyczna klawiatura OnePlus, która zapewnia komfortowe pisanie i umożliwia wykonanie płynnych gestów na obszernym touchpadzie. Od wprowadzania tekstu do przewijania - obsługuj tablet z niezwykłą dokładnością.
Rozwiń swoje artystyczne możliwości dzięki magnetycznemu rysikowi OnePlus Stylo. Ekstremalnie niskie opóźnienie na poziomie 2 ms zapewnia natychmiastową reakcję. Od sporządzania szybkich zapisków po płynne rysowanie - OnePlus Stylo jest zawsze gotowy do użycia.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Pojemnościowy, LCD |
| Przekątna ekranu | 11,61" |
| System operacyjny | Android 13 (OxygenOS 13.1) |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 2000 |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 296 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 8 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (30 kl./s), Full HD 1080p (30 kl./s) |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9000 |
| Układ graficzny | ARM G710 MC10 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 9510 mAh / 36,99 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 6, WLAN 2,4 GHz/WLAN 5,1 GHz/WLAN 5,8 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.) |
| Materiał obudowy | Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców |
| Czujniki | Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła, Akcelerometr, Czujnik grawitacyjny, Żyroskop, Czujnik temperatury barwowej, Czujnik Halla |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie przewodowe 67 W SUPERVOOC, obsługa urządzeń TWS SBC, AAC, aptx, aptX HD, LDAC |
| Wysokość (mm) | 258,03 mm |
| Szerokość (mm) | 189,41 mm |
| Grubość (mm) | 6,54 mm |
| Waga (g) | 552 g |
| Kolor | Zielony |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | OP6/6/128/GN |
| Kod producenta (EAN) | 6921815624097 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.