Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray
3.83895
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki OnePlus Buds 3 grafitowe
OnePlus Buds 3 w kolorze Metallic Gray to zaawansowane słuchawki bezprzewodowe, które łączą doskonałą jakość dźwięku, nowoczesną technologię i stylowy wygląd. Zaprojektowane z myślą o aktywnym trybie życia, oferują wygodę, niezawodność i wyjątkowe doznania muzyczne.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - spektakularny dźwięk
Przekonaj się, jak wspaniały dźwięk oferują słuchawki OnePlus Buds 3. Ich dwudrożna, współosiowa konstrukcja wykorzystuje przetwornik niskotonowy o średnicy 10,4 mm z technologią BassWave. Dwuwarstwowa membrana głośnika z materiału TPU poprawia reprodukcję basów, pozytywnie wpływając na głębię i dynamikę brzmienia. Za wierną i naturalną reprodukcję wysokich tonów odpowiada koncentrycznie umieszczony przetwornik o średnicy 6 mm. OnePlus Buds 3 korzystają ze standardowych kodeków audio AAC i SBC dla obsługi dźwięku w jakości 16 bit / 44,1 kHz. Dla najbardziej wymagających słuchawki oferują kodek LHDC 5.0 dający dostęp do dźwięku Hi-Res Audio 24 bity / 96 kHz i bezprzewodowej szybkości transmisji do 1 Mb/s.

OnePlus Buds 3 - Twoje spersonalizowane słuchawki
Dostosuj OnePlus Buds 3 do swojego unikatowego kształtu kanału usznego i ciesz się perfekcyjnym brzemieniem, skrojonym na Twoją miarę. Skorzystaj z funkcji OnePlus Audio ID 2.0 i wykonaj szybkie skanowanie uszu, aby utworzyć unikalny profil audio, który pozwoli uzyskać wrażenia dźwiękowe na najwyższym poziomie.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - inteligentna redukcja hałasu
Dzięki słuchawkom OnePlus Buds 3 możesz cieszyć się ulubioną muzyką bez zakłóceń dzięki inteligentnej i precyzyjnej redukcji hałasu, która niemal całkowicie eliminuje dźwięki otoczenia. ANC osiąga imponującą skuteczność, aż do 49 dB.
Adaptacyjna redukcja hałasu automatycznie dostosowuje się do kształtu kanału słuchowego, aby zapewnić lepsze brzmienie i maksymalnie blokować niechciane dźwięki.
Włącz Inteligentną eliminację szumów scen, a nasz inteligentny algorytm będzie działał w tle i analizował hałas otoczenia w Twojej lokalizacji, aby zapewnić wygodniejsze i bardziej zrównoważone usuwanie szumów. Wybierz jeden z trzech poziomów intensywności: łagodny, umiarkowany lub maksymalny, aby skutecznie pozbyć się hałasu od momentu założenia słuchawek.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - doskonała jakość rozmów
Rozmawiaj tak, jak lubisz. Algorytm AI Clear Call poprawia komfort rozmów w miejskim hałasie. Trzy wbudowane mikrofony i konstrukcja odporna na szum wiatru gwarantują, że Twój głos będzie donośny i wyraźny, niezależnie od otoczenia.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - stabilne połączenie z Bluetooth 5.3
Dzięki Bluetooth 5.3, słuchawki OnePlus Buds 3 zapewniają stabilne i szybkie połączenie z urządzeniami, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Szybkie parowanie w Google pozwala błyskawicznie połączyć się z urządzeniem z Androidem i natychmiast zacząć słuchać ulubionej muzyki. Co więcej, można łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie, przełączanie się między nimi jest szybkie i łatwe.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - rekordowo niskie opóźnienia
Niezależnie od tego, czy oglądasz najnowszy odcinek ulubionego serialu, przechodzisz kolejny poziom w ulubionej grze, czy po prostu słuchasz muzyki, niskie opóźnienia na poziomie 94 ms, jakie oferują słuchawki OnePlus Buds 3, pozwolą Ci cieszyć się stabilnym dźwiękiem perfekcyjne zsynchronizowanym z obrazem.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - piękne i wygodne
Lekka, ergonomiczna konstrukcja OnePlus Buds 3 idealnie dopasowuje się do kształtu uszu, zapewniając wygodę podczas długotrwałego noszenia. Słuchawki są dostarczane z trzema rozmiarami silikonowych wkładek, dla perfekcyjnego dopasowania dla każdego użytkownika.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - sterowanie dotykowe i apka HeyMelody
Intuicyjne panele dotykowe umożliwiają łatwe sterowanie muzyką, odbieranie połączeń oraz aktywowanie asystenta głosowego bez konieczności sięgania po smartfona. Z dedykowaną aplikacją OnePlus HeyMelody uzyskujesz dostęp do wszystkich zaawansowanych opcji: ustawień ANC, rozbudowanego korektora, dźwięku 3D, trybu Hi-Res i wielu innych.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - przygotuj długą playlistę
OnePlus Buds 3 zachwycają imponującym czasem działania. Z włączoną inteligentną redukcją hałasu oferują do 30 godzin odtwarzania muzyki z etui ładującym i do 7 godzin na jednym ładowaniu słuchawek. Bez ANC łączny czas pracy wzrasta do rekordowych 44 h. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 7 godzin odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Słuchawki OnePlus Buds 3 Metallic Gray - doskonałe na trening
Słuchawki OnePlus Buds 3 posiadają certyfikat IP55, co oznacza, że są odporne na pot i zachlapania, idealne na treningi i aktywności na świeżym powietrzu.

Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | 58 mAh (słuchawki), 520 mAh (etui ładujące) |
| Maksymalny czas pracy | 7 h z włączonym ANC, do 30 h z ANC i etui, 10 h z wyłączonym ANC, do 44 h z etui |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje c.d. | Kodeki audio: LHDC/AAC/SBC, 6 mikrofonów (po 3 w każdej słuchawce),inteligentna aktywna redukcja szumów do 49 dB, Google Fast Pair, opóźnienie dźwięku: 94 ms, odporność IP55 (tylko słuchawki) |
| Kolor | Szary |
| Waga | 4,8 g (słuchawka), 40,8 g (etui) |
| Dołączone akcesoria | Etui, przewód USB-C, silikonowe wkładki douszne |
| Kod sklepu (SKU) | ONEPLB3METGY |
| Kod producenta (EAN) | 6921815626329 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.