Obiektyw Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary / Sony E + 3 lata gwarancji
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary - szerokokątny obiektyw F1.4 dla Sony E
Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary to kompaktowy i lekki obiektyw szerokokątny o jasności F1.4 i polu widzenia 63.4°, dedykowany dla aparatów Sony z matrycą APS-C. Jego nowoczesny tor optyczny wykorzystuje 2 soczewki asferyczne i 3 SLD, a za błyskwiczną pracę AF odpowiada silnik krokowy. Razem z Sigma 16 mm f/1.4 DC DN, Sigma 30 mm f/1.4 DC DN i Sigma 56 mm f/1.4 DC DN tworzy doskonały, uniwersalny system dla aparatów serii A6000 - sprawdzający się przy fotografowaniu i filmowaniu wielu popularnych motywów: od street photo, przez materiały na vloga i zdjęcia produktowe po portrety.

Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary / Sony E - zobaczysz każdy detal
Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary łączy jasność f/1.4 i zaawansowaną konstrukcję optyczną, która ma w pełni wykorzystać możliwości najnowszych matryc APS-C o wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowany od podstaw tor optyczny składa się z 13 soczewek w 10 grupach, w tym 3 elementów ze szkła SLD (o niskiej dyspersji) oraz 2 elementów asferycznych. Wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne Super Multi-Layer Coating skutecznie redukują odbicia i flarę, pozwalając cieszyć się wierną kolorystykę i doskonałym kontrastem, także gdy w kadrze znajdzie silne źródło światła. Do zestawu dołączono dedykowaną osłonę przeciwsłoneczną.

Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary / Sony E - AF z silnikiem krokowym uchwyci najważniejszy moment
Szerokokątny obiektyw Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary może pochwalić się błyskawicznie działającym układem AF opartym na wydajnym silniku krokowym i konstrukcją IF z wewnętrznym systemem ustawiania ostrości. Optymalne działanie autofocusa wspomagają najnowsze algorytmy sterujące współpracujące z algorytmami detekcji twarzy i oczu w aparatach Sony. System AF doskonale sprawdza się przy śledzeniu szybko przemieszczających się obiektów i filmowaniu, jest też kompatybilny z funkcją AF Assist.

Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary / Sony E - kremowy bokeh
Zarówno dynamiczne portrety wykonywane z niewielkiej odległości, jak i klasyczne ujęcia reporterskie zachwycą Cię wspaniałą plastyką obrazu. Wysoka jasność F1.4 w połączeniu z ekwiwalentem ogniskowej 35 mm oraz zaokrągloną przysłoną o 9 listkach zapewniają miękki i naturalny bokeh, pozwalając uzyskać inspirującą, trójwymiarową głębię kadrów.

Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary / Sony E - uniwersalny i odporny
Sigma 23 mm f/1.4 DC DN Contemporary doskonale wpisuje się w koncepcję poręcznych aparatów bezlusterkowych APS-C Sony, idealnych do długich fotograficznych wędrówek czy filmowanu przy pomocy gimbala. Ten niewielki obiektyw waży zaledwie 330 gramów, a jednocześnie zaskakuje solidną konstrukcją i zwiększoną wytrzymałością, uzyskaną dzięki użyciu materiału TSC (kompozytu stabilnego termicznie), wyjątkowo odpornego i trwałego tworzywa, opracowanego na specjalne zamówienie firmy Sigma. Wykonany ze stopu mosiądzu, uszczelniony bagnet zwiększa odporność na pył i kurz oraz wilgoć lub zachlapania.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 23 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 25 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 10 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 52 mm |
| Dołączone akcesoria | Futerał, dekiel przedni, dekiel tylni, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65.8 x 78.9 mm |
| Waga | 330 g |
| Kod sklepu (SKU) | OSDSE23/1.4_C |
| Kod EAN | 85126348656 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.