towar niedostępny
Dostępny
Opis
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 28mm f/1,8G
Rejestruj świat z doskonałą ostrością, korzystając z obiektywów Nikkor. Od ponad 80 lat czołowi specjaliści w dziedzinie optyki dążą do optycznej perfekcji, tworząc obiektywy Nikkor. Każdy obiektyw marki Nikkor to symbol dbałości o najdrobniejsze szczegóły we wszystkich aspektach konstrukcji. Każdy z nich to dzieło sztuki optycznej.
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 28mm f/1,8G
Dzięki dużemu otworowi względnemu f/1,8 obiektyw Nikon Nikkor AF-S 28mm f/1,8G oferuje doskonałe wyważenie ostrości i efektu rozmycia oraz umożliwia wykonywanie nieporuszonych zdjęć w słabym świetle.
Cechy produktu:
- obiektyw szerokokątny formatu FX o ogniskowej 28 mm (42 mm w przypadku użycia z lustrzankami firmy Nikon formatu DX)
- dwie soczewki asferyczne minimalizują aberracje i zniekształcenia typowe dla obiektywów szerokokątnych
- powłoka nanokrystaliczna skutecznie ogranicza poświaty i odblaski
- cichy silnik falowy zapewnia ciche i dokładne działanie autofokusa
- dostępne są dwa tryby ustawiania ostrości: M/A (autofokus z możliwością ustawienia ręcznego), M (ręczne ustawianie ostrości) Lekki, nieduży korpus
- uszczelnione metalowe mocowanie
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 28 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.25 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 11 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 67 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73 x 80,5 mm |
| Waga | 330 g |
| Kod sklepu (SKU) | JAA135DA |
| Kod EAN | 4960759026750 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.