Statyw fotograficzny K&F Concept 4w1 KF09.117 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Statyw fotograficzny K&F Concept 4w1 KF09.117 Czarny - Black
Ten zaawansowany statyw fotograficzny K&F Concept wykonany z włókna węglowego zapewnia bezprecedensową stabilność przy udźwigu do 16 kg, pozostając przy tym niezwykle lekkim i mobilnym narzędziem pracy. Dzięki płynnej regulacji wysokości oraz funkcji monopodu, urządzenie stanowi wszechstronny statyw do kamery i aparatu, idealny do realizacji profesjonalnych ujęć panoramicznych.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 16 kg |
| Wysokość maksymalna | 172 cm (statyw); 181 cm (monopod) |
| Wysokość minimalna | 58,5 cm (statyw); 53 cm (monopod) |
| Długość po złożeniu | 50 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe + Aluminium |
| Waga | 1,76 kg (statyw) |
| Dodatkowe informacje | Funkcja 5w1; Hak dociążeniowy; Regulacja kąta rozstawu nóg: 22°, 52°, 82°; Odwracalna kolumna centralna; Teleskopowe nogi; Antypoślizgowe, regulowane stopki; Twist Lock. |
| Dołączone akcesoria | Głowica kulowa 3D BH-36 na gwint 3/8"'; Futerał ochronny z rączką; Zestaw kluczy regulacyjnych. |
| Kod sklepu (SKU) | KF09.117 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052505321 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.