Soundbar Samsung Q-seria HW-Q990D Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Soundbar Samsung Q-seria HW-Q990D Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa i przewodowa |
| Rodzaj łączności | Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, dotknij i odtwórz (przez Bluetooth), wbudowany SmartThings HUB |
| Moc | Pobór mocy w trybie pracy (jednostka główna): 41 W / Pobór prądu w trybie czuwania: 0.5 W |
| Rodzaje złączy | HDMI eARC (wejście/wyjście), inne (złącza fizyczne HDMI In, Optyczne, USB) |
| Dodatkowe informacje | Wielokanałowy dźwięk przestrzenny 11.1.4, liczba głośników: 22 (Soundbar + Subwoofer + 2 głośniki tylne), obsługa Dolby Atmos i DTS:X, Q-Symphony, dźwięk dopasowany do przestrzeni pro, funkcja adaptacji dźwięku, aktywny wzmacniacz głosu. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Aplikacja SmartThings, tryb Gry Pro, jeden pilot do pełnej kontroli, bezprzewodowe połączenie z telewizorem, Voice Enhance Mode, tryb nocny, tryby dźwięku: Surround Sound expansion, Game Pro, Standard, Adaptive. |
| Akcesoria dodatkowe | Bezprzewodowy Subwoofer, 2 x bezprzewodowy głośnik tylny, pilot, kabel zasilający, akcesoria do montażu ściennego, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 69,5 mm (jednostka główna), 201,3 mm (głośnik tylny), 413 mm (głośnik niskotonowy) |
| Szerokość | 1232 mm (jednostka główna), 129,5 mm (głośnik tylny), 220 mm (głośnik niskotonowy) |
| Grubość | 138 mm (jednostka główna), 140,4 mm (głośnik tylny), 410 mm (głośnik niskotonowy) |
| Waga | 7,7 kg (jednostka główna), 3,4 kg (głośnik tylny), 11,7 kg (głośnik niskotonowy) |
| Kod sklepu (SKU) | HW-Q990D/EN |
| Kod producenta (EAN) | 8806095438825 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.