Konsola Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB 30th Anniversary Szara - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Konsola Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB 30th Anniversary Szara - Gray
Specyfikacja
| Typ produktu | PlayStation 5 Digital Slim |
| Procesor | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Układ graficzny | AMD RDNA 2.0 (2360 MHz) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 1 TB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Złącza | HDMI (1 szt.), USB-C (1 szt.), USB 3.2 Gen 1 (1 szt.), RJ-45 (LAN) (1 szt.), AUX (1 szt.) |
| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Obsługa 4K UHD, obsługa 8K, możliwość pracy w pionie i poziomie, kompatybilność wsteczna - możliwość uruchamiania gier z PS4, technologia dźwięku 3D, kompatybilność wsteczna - możliwość uruchamiania gier z PS4, technologia dźwięku 3D. |
| Dołączone akcesoria | Pad bezprzewodowy DualSense, kabel USB, kabel zasilający, kabel HDMI (zgodny ze standardem 4K), dwie stopki podstawy poziomej, akcesoria w limitowanej kolorystyce, takie jak specjalne osłony konsoli, plakat, a także obudowa złącza przewodu w stylu orygina |
| Wymiary | 358 x 216 x 92 mm |
| Waga | 2,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 1000046912 |
| Kod producenta (EAN) | 711719596585 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.